şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahçe şampiyon olunca bana "şampiyonluğu sonuna kadar hak ettiniz, tebrik ediyorum kardeşim" diye tebrik mesajı atan galatasaraylı yazar. bu güzel ve onurlu hareketi için kendisine teşekkür ediyorum =)
  • yaptığı gerizekalıca esprilere gülme işareti koyan am biti trolleri hiçbir zaman tebrik etmeyen yazar.
  • son 3 sezondur üst üste yıldırım demirören sayesinde şampiyon olan beşiktaşı kıskanan beyoğlu sakini. kendisi en son ''bizim eski başkanımız niye tff başkanı olmuyor diye ağlarken görülmüştür'' acımayın bunlara. ahahahahahh (bkz: #50894142)
  • fosfor, protein ve sevgi, ilgi görmeden büyümüş; bir fikirsiz daha. yırtınmasına rağmen gördüğü ilgiden de belli zaten. engelle geç tarzı bir varlık bu kadar.
  • (bkz: #63224861)

"eski beşiktaş başkanı" yıldırım demirören'in 5 yıllık federasyon başkanlığının 3'ünde şampiyon olan ama nedense kendisinin eski beşiktaş başkanı olduğunu beşiktaş şampiyon olduğunda hatırlayan, insanların hakkıyla emeğiyle elde ettiği başarılara bok atmak için kullanılabilecek en aşağılıkça yöntemi kullanan bir fanatikten fazlası değildir netice itibariyle.
  • özel msj yoluyla :

‘’ ananı bacını sikeyim’’

şeklinde küfürler eden zavallı.

(bkz: engelle geç)

muhabbet de futbol ha! anneler babalar çocuklarınızı sevin böyle bireyler yetiştirmeyin yazıktır.
  • eksi yazarligim cok uzun degil, cok entrim yok, genelde futbol ile ilgili, yazarim, bi kac rakip takim taraftariyla guzel esprili mesajlasmamiz da oldu. tabi ben salagim, eksi sozlukteki tum ortami boyle saniyorum.

(bkz: #72968873) arkadas buradaki yazisinda, besiktas'i yarisin disinda tutmus, ben de buna "kardes boyle konusuyorsun da, bu besiktas galatasaray'i iki hafta once eze eze yenmedi mi sahasinda, nedir bu ozguven?" yazdim.

cevap ne ??

ana baci kufur. aynen ustteki yazarlarin da bahsettigi gibi. kafaya koymustum, mahkemeye verecektim. en azindan hakim karsisinda "ben yazmadim hakim bey, hesabim hacklendi o ara yazmislar benim, ne alakam olur, ben kufur etmem, bu arkadasi da tanimam" seklinde asenavari hareketlerini gormek icin.

sonra entrilerini inceledim, turkiye'de yasamiyor. klasik, yurtdisina cikinca kendini bok sana, erisilmez sanan, bordo klavyeli. entrileri de inceleyince zaten karakteri iyice ortaya cikiyor, kafayi komunizm ve galatasaray ile bozmus, kof bir kisi, kendi deyimiyle dunyasi galatasaray ve komunizm ile dolmus 'muptezel'.

daha yazacaktim da, gerek yok, bos kisi, cok kasmaya gerek yok, iyisi mi engelle gec, herhangi birine, insanliga katacak biseyi yok, turkiye'deki kekolarin yurtdisi gormusu.

edit: yanlislikla iki yerde adam yazmisim, onlar kisi ile degistirildi, zira bos yere ana baci kufur edene adam denmez.
  • efendi gibi kendisine mesaj yazanlara, soru soranlara görüşü ne olursa olsun, tuttuğu takım hangisi olursa olsun efendi gibi cevap yazan, hakaret eden yavşaklara da aynı şekilde karşılık veren yazar. söylediği sözü, bazı yavşaklar gibi, haklı çıkmak için evirip çevirmez.
  • ironiden anlamayan, sosyallesme keko yazar.

kendisine hicbir sekilde hakaret edilmemis, hakli cikmak icin laf evirilmemis, cevirilmemistir.

kendisine yazilan mesaj aynen asagidadir.

asenov -> krasotaspasetmir: (#72968873) hocam böyle gevşek gevşek yazmışsın da, bu beşiktaş sizi iki hafta önce, evire çevire, eze eze, 3-0 yenmedi mi?

biz de kufur biliyoruz, yazabiliriz, kimseden korkumuz da yok ama, once kendimize sonra karsimizdakine saygimiz var.

bazi konularda cok "hassas", futbol sebebiyle, umarsizca milletin ailesine sovebilen, bunda da hakli oldugunu savunan yazar.
  • şöyle bir entry girmiş:

(#71293562)

hoşt ulan.