şükela:  tümü | bugün
  • selülit kremi var bunun. evlere şenlik. açık yeşil renkte jel kıvamında. iğrenç kokuyor. sürdün mü cayır cayır yanıyorsun. çıplakken bacaklarına sürüp de donunu sonradan bacaklarına sürterek giyersen kukunun yanması garanti. selülitlerin geçmesi garantili mi bilmiyorum. acısı yarım saat falan sürüyor sonra geçiyor. sürdükten sonra ellerinizi yıkayın dememe gerek yok heralde. ellerinizi ve tırnak içlerinizi yıkayın. yüzünüze, gözünüze, götünüze başınıza sürmeyin. 25 tl bayılıyorsunuz bu acıyı çekmek için. hayırlı olsun. indirimde 25 tl.
  • rossmann, gratis, carrefour gibi marketlerde satılan bir alman kozmetik markası. vücut bakım ürünleri var.

selülit kremi çok ucuz olmasına rağmen çok etkiliymiş. ben kullanmadım ama yalan yanlış bilgi vermiş olmak istemem.
  • selülit kreminin üzerinde gece yatmadan önce sürün şeklinde uyarı olan marka. bakın hiçbir hayat formunun, westeros dünyası'ndaki khaleesi'nin bile bunu sürüp yatmasına imkan yok. evin içinde koşa koşa yanıyorsunuz. bir hafta dayanırsam sonucunu editlerim.