şükela:  tümü | bugün
  • rossmann, gratis, carrefour gibi marketlerde satılan bir alman kozmetik markası. vücut bakım ürünleri var.

selülit kremi çok ucuz olmasına rağmen çok etkiliymiş. ben kullanmadım ama yalan yanlış bilgi vermiş olmak istemem.
  • içindeki kafein ve karnitin nedeniyle lipolitik etkisi olan, sürülmesini müteakip cayır cayır cehennem deneyimi yaşatarak uygulama yapılan bölgeyi yakan dermokozmetik.
  • kullanırsanız deli gibi yanmaya başlayınca korkmayın. sürdüğünüz yere dokununca soğuk olduğunu göreceksiniz, panik yapmanıza gerek yok.

çok yakıyor.
  • selülit kreminin üzerinde gece yatmadan önce sürün şeklinde uyarı olan marka. bakın hiçbir hayat formunun, westeros dünyası'ndaki khaleesi'nin bile bunu sürüp yatmasına imkan yok. evin içinde koşa koşa yanıyorsunuz. bir hafta dayanırsam sonucunu editlerim.
  • aloe vera gel'i harika olan marka.
  • kimse de sonucunu yazmamis. iki gundur kullandigim krem. feci yakiyor. sonuc alan varsa yesillendirsin lutfen. bos yere yanmayayim.
  • migros'tan aldığım aloe vera bitkisinin ömrü 1 hafta olunca, doğala en yakın aloe vera jel arayışımda karşıma çıkan marka. 250 ml jeli 24 tl ye aldım internetten. %96 aloe vera diyor etiketinde. hadi bakalım, hindistan cevizi yağıyla karıştırıp çatlak önleme etkisini test edip editlerim burayı da..
  • selülit kremini yeni kullanmaya başladığım alman kozmetik markası. arkadaşlarım aşırı övdüğü için aldım. kullanıp memnun kalan varsa ve yeşillendirirse çok makbule geçer. çünkü felaket yakıyor.
  • anti selülit jel'ini 3 aydır kullanıyorum. evet biraz yakıyor özellikle spor öncesi sürüyorum böylece ben salona gidene kadar üşümüyorum ;) zamanla alışıyorsunuz zaten korkmayın. selülitlerde gözle görülür fark var. indirimde gönül rahatlığıyla alabileceğiniz bir ürün. diğer ürünlerini de almaya çalışacağım.
  • selülit kremiyle ünlü bir kozmetik markası. bazı yerlerde acısından ağladığını yazan kadınlar vardı, 1 saat oldu süreli hiç öyle ağlayacak bir şey yok, aksine mazoşist gibi keyif aldım bu yanmadan ben.

ilk sürdüğümde hiç yakmadı 5 dakika kadar, pff bu ne bu muymuş yani dedim. sonra önce ellerim ısınmaya başladı ve ardından bacaklarım. sıkıştırınca portakal kabuğu gibi olan yerlere sürdüm. gece yatarken sürün demişler, şu an bu girdiyi yataktan giriyorum. bacaklarımı havaya diktim. böyle yapınca daha çok yanıyor ohh geberin pislikler!

öyle bir ısınmak ki ,şu an dağda kar üstünde bikiniyle dolaşabilirim. demek ki o fotoğraf çekimleri yapılırken böyle şeyler sürüyorlarmis karda kışta içlik niyetine de sürerim bunu ben ahshs

buraya kullanım sonrası edit gelecek.