şükela:  tümü | bugün
  • bela tarr , kieslowski , marcell ivanyi , runar runarsson, santiago grasso ve daha nice efsane yönetmenin elinden çıkan eşsiz kısa filmleri düşününce utanıyorum dostlar utanıyorum .. (bkz: başkası adına utanmak)
    şu kısa filmi çekmeden önce birazcık olsa düşünün ulan !1!!1 az kafa yorun dostlar ... hele siz radyo tv sinema okuyorsunuz hiçbir şey düşünmeden, hiçbir şey anlatmadan , ifade etmeden sadece laf olsun diye çekmek için yapılabilecek şey değil lan sinema ..
    deli mayolu kızın bile bir anlamı vardı lan en azından.
    rezalet
    üniversitelerde eğitim verilmiyor , bilim sanat üretmiyor..
  • yarısında çıktığım kısa film. bu ne lan?
  • giriş ve gelişme kısmı fena olmayan fakat sonuç kısmında fena sıçan kısa film.

bütün olay kravatta mı yani? kravatı çıkarınca istediğimiz her şeyi yapabiliyor muyuz ? ev kirası,faturalar,mutfak masrafı vb. ihtiyaçlarımız kendiliğinden mi karşılanacak ? eninde sonunda o adam kravatını geri takıp işine dönecek başka yolu yok.

anladık sistem eleştirisi yapmak istemişsiniz ama kravatı çıkarmakla sistemden çıkmış veya kurtulmuş olmuyoruz.keşke bu konuyu böyle rezil etmektense daha gerçekçi bir şekilde değerlendirselerdi.

bu arada adamın kız arkadaşının suçu ne anlayan var mı ? kızı neden tersleyip duruyor,onu da mı otorite olarak görüyor?