şükela:  tümü | bugün
3 entry daha
  • hesap kartım dışında bankalar ile herhangi bir münasebetim yok
  • aylık spotify ödemeleri dışında benim.
  • yarından itibaren aralarına katılacağım veritabanı. ayrıca kredi kartını geç hesap eksi bakiyem bile yok. cüzdandaki keneleri tek tek sabırla ayıkladım 5 aydır. bundan sonra yok.
  • kredi kartı borcu olması önemli değildir.kredi kartı bütün dünyada yaygın kullanılan bir ödeme aracıdır.dünyada "nakit" ödeme eğilimi giderek azalıyor. eft’den kredi kartına, internetten çağrı merkezlerine, hatta sanal ve dijital paraya kadar uzanan alternatifler, "nakitsiz toplum" (cashless society) eğilimini güçlendiriyor.
    önemli olan, kredi kartı borcunun teminatının olup olmamasıdır.
    yani karşılığı var mıdır?
  • benim, sorularınızı alabilir..
    sorularınız ile ilgilenmiyorum.
  • 30 yaşımdayım ve hiç kredi kartı kullanmadım. 3 tane hesap kartım var ve ödemelerimi onunla yapıyorum. online ödemede sıkıntı oluyor ama onu da kredi kartı olan birine tutarını veriyorum o benim için alıyor. hem o kazanıyor hem ben. bu aralar arabamın sigortası için lazım. bulacağız gene birisini.
  • kredi kartım yokki borcu olsun.
  • bir kere bile kredi kartı çıkartmayıp hesap kartım dışında bankayla işim olmadı. bu zamana kadar hiçbir zararını da görmedim
  • kullandık , ödemedik ödeyemedik yapılandırdık ödedik şimdi ise kredi ihtacım oldu elimde ki kart hayatımı kurtarıyor puanımı yükseltmek için.
    elbette kredi çekmek doğru hamle değil şu faiz oranlarında ama mecbur kalınca kucağa çekiliyoruz .

tanım : 2019 yılı itibariyle gerçekten bir hayli erişimi zor veritabanı.
647 entry daha