şükela:  tümü | bugün
278 entry daha
  • geçen 2 ay önce katıldığım grup halimden o memnunumki anlatamam sigarayı değil kredi kartını bırakın daha karlı.
  • her ay sonunda kredi kartı borcumun tamamını ödeyip bu veritabanına kaydımı yaptırırım.
  • benim bu kankalar. 5 yıldır maaş alıyorum ve hiç kredi çekmedim. anormal olan ben miyim acaba
  • çok şükür ki artık kredi kartı borcum yok. her ay maaşımın büyük bir kısmının daha göremeden yok olması çok kötü bir durumdu.
  • iş dünyasından biri olarak söylüyorum hiç kredi kartım olmadı herşeyi nakit alırım bir kez olsun eksikliğini hissetmedim
  • mübarek kasım indirimi için hepsinin borcunu ödeyerek kısa süreki dahil olduğum durum.
  • fakir fukara yazarlar listesidir. zenginlerin 5-10k kredi kartı borcu olur. olmayan bi sike para harcayamayan ekonomik ödleklerdir. ha tabi takibe girmiş daka başı bir avukatın öde lağğn diye çemkirdiği borçlulardan bahsetmiyorum. sürekli borç kapatıp yeni borç yapanlardan bahsediyorum.
  • benim biriktirmem hemen öderim borç sevmiyorum
  • kredi kartım bile yok; ihtiyaç da duymuyorum..
  • şimdiye kadar öğrencilik hayatım da dahil hiç kredi kart borcum olmadı. olay çok basit halbuki. paran kadar harca, borç yapma.
407 entry daha