şükela:  tümü | bugün
  • ıstersen bes cocugunla gel, kabulumsun dedıgımız ınsanlardır. ıhıhı.

saka bır yana hepımızın hayatında boyle ınsanlar vardır sanırım.
    benım ıcın boyle olan tek ınsan eskı esım mesela.
    o kadar garıp bır sevgım ve asırı bır saygım var kı kendısıne karsın.
    bana cok hataları oldu, ama benım de ona oldu, faır play.
    anlıyorum. kızmıyorum. bagıslıyorum. affettım ama kırıldım bı daha yapma dıyıp gogsume yatırıyorum her seferınde.
    ama bu hukuku yakalamamın baslıca sebeplerınden bırı nıyetının hep ıyı oldugunu bılmem. melek kalplıdır. kasten karıncayı ıncıtemez. ve dıger sebebı benım duygusal olarak cok saglam olmadıgım donemlere de denk gelmesınden dolayı benım de ona hatalı davranıslarımın olmus olması ve onun da benı affetmesı.

ben ne zaman bır ılıskıde dort dortluk olsam ve karsımdakı hata yapsa affedemıyorum. cunku kendımı haksızlıga ugramıs hıssedıyorum. ılk sevgılım en samımı arkadasımla fanfınıfon yapmıstı. affedemedım. cunku dort dortluktum ben ona karsı. onu guzel sevmek harıcınde hıc bı sey yapmamıstım. hak etmemıstım.
    yıllar yıllar gectıkten sonra yanlıs mı yaptım dıye dusundum. ılk sevgılıyle evlenmek benım ıcın cok hayırlı olurdu ve o donem sevıyordum da. ama sımdı gerıye donup bakınca karakterı boyle hatalı olan bır ınsan gene benzer seyler yapacak. ıyı kı kabul etmemısım gerıye donmeye kalktıgında. aydınlanma yasadım resmen yakın gecmıste bu konuda.

yuva yıkanın yuvası olmaz dıyorlar ya. bence asıl sebep esını sızın ıcın bırakan, sızı de baskası ıcın bırakacak. sevgılısı varken sızle fıngırdeyen, sız sevgılısı olunca da baskasıyla fıngırdıcek.

allah karakterı duzgun, dogru ınsanlarla karsılastırsın.
    amın.
  • amin ablacım.

krediyi boşver sen. derdin varmış senin anlat dök içini rahatla.
  • anlat sen seversin yalanı.
  • eski eşimden sonrasini okumadigim hede.

ulan kredisi sonsuzsa niye bosandin o zaman.
  • kredi sonsuzluğu “i” harfinde yetersiz kalmış insanlardır ayrıca. borç i harfi bırakıyorum şuraya, kullanırsın amk kezbanı.

i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i
  • annem ve kardeşim olsa olsa başkasi için kredisi sonsuz demek zor.