şükela:  tümü | bugün
 • kendisi asyalı ruhu taşıyan bir kanadalıdır.
 • aslında diablo oyuncusu değildir, hunter class'ı oynayan bir wow oyuncusudur. vakti zamanında sağlam bir hardcore raider olduğundan, ve kullandığı add-on'ları, kullandığı yöntemlerini anlattığı video'ları ile pek çok takipçi kazanmıştır youtube'da.

  yıllar geçtikten sonra "hayvanın birisi hardcore modda diablo'yu bitirdi!" cümlesinin sonunda bu adamın ismini görmek açıkçası hiç şaşırtmadı.

  şimdi youtube sayfasını kontrol ettim, yine wow'da yaptığı gibi diablo'da oyunculara baya yardımı dokunacak video'lar çekmiş. youtube adresi şöyle;

  http://www.youtube.com/user/kripparrian
 • athene ile olan bir buçuk saatlik muhabbetleri için: http://www.youtube.com/watch?v=_3ags-ne0r4
 • en büyük sükseyi ilk diablo 3 hardcore bitirme ile elde eden ve path of exile'ın popüler olmasında büyük katkısı olan streamer. reklamla işi olmaz, hangi oyundan hoşlanıyorsa onu oynar. en azından iddiası o.

  bu aralar hearthstone'a baya sarmış durumda kendisi.
 • romanya kökenli olup gerçek ismi octavian morosan'dır.
 • şöyle harika bir harekete imza atmıştır kendisi: blizzard, kripp'e noel'de dağıtması için iki adet diablo 3 collector's edition gönderir. amaç kripp'in popülaritesinden yararlanıp diablo 3 reklamı yapmaktır. ama kripp bu durur mu? iki kutuyu da twitch'te path of exile yayını yaparken dağıtır. yetmezmiş gibi blizzcon'a path of exile t-shirt'üyle gidip kapıdan geri çevrilir. tam bir asi ruhtur bu kardeşimiz. moldran gibi twitch'te sabahtan akşama kadar diablo 3'ü öven tipler gibi satılık değildir.
 • twitch'te chat'inin hastası olduğum kişilik. (pls no copy pasterino al pacino dongerino)
 • kendisi ayrı eğlenceli, komunitesi ayrı eğlenceli streamer. durumlara yaptığı yorumlar ya da verdiği tepkiler gerçekten kalitelidir. sıkılmadan sabahtan akşama kadar izleyebilirsiniz.
 • en kaliteli hearthstone yayıncısıdır.
 • iyidir, hoştur ama en dandirik arena* maçında bile bm yapması, yaparkenki o aşırı gururlu surat ifadesi falan... belki oyunun ilk zamanlarında -kendisinin de bir videoda belirttiği gibi- rakip bm yaparken lethal'ı kaçırdığını zannedip sevinmek ve bm yaptığını anlayınca "soul crushing" durumu olması vardı; ama artık öyle değildir be. çok yeni bir oyuncu değilse bm yaptığını anlıyordur ve ya o sırada sana bildiği bütün küfürleri sıralıyordur ya da zaten concede ediyordur.

  çok zeki olduğu kesin, ama muhtemelen gerçek hayatta zekasının yanında ukala da olduğu için pek sevilmeyen bir tiptir. yine de severiz, izleriz o ayrı :)

  edit: bm de olabilir; ama rakibe saygı olarak, oyunu bitirmeden önce elindeki son kartları kullanma/gösterme amaçlı yapıldığını söyleyenler de var. gerçi arena'dan ziyade constructed oynarken daha mantıklı olabilecek bir hareket, bilemedim.

  edit2: ağır saçmalamışım. bm candır, concede etmemek erdemdir.