şükela:  tümü | bugün
  • kripto analiz youtube kanalının yeni ismiymiş. ya bilemiyorum altan, kripto emre diye kanala abone olduğumu kimse bilsin istemem :p

kanal güzel, kaliteli: https://www.youtube.com/…l/uc87a7vsrlyz68gtu-z1q3ow

edit: az çok düzgün iş çıkarır gibi duran türk yayıncıları sözlüğe taşıyıp destek olmaya çalışıyorum ama bu arkadaş beni pişman etti.

market cap'ın ne demek olduğunu 2 hafta önce öğrenen emre aksoy hiç çekinmeden kripto para kitabı çıkardı!
  • kriptoemre.com adlı sayfasına neden girilemediğini merak ettiğim analist.
  • severek takip ettiğim bir arkadaş(you tuber). buraları okuyorsan umarım aynı hevesle videolar atmaya devam edersin. takipteyiz emre...
  • milletten 3 5 dolar gelecek diye 1 kilometre uzaktan "biz adam sikeceğiz" diye bağıran arbitracoin diye aptal bir hyip'ın reklamını yapan youtuber. herhangi bir yatırımın günde %2 garanti kazanç getirebileceğine inanıyorsa diplomalarını yırtıp kanalını acilen kapatsın. youtube'ta bi tane düzgün türk yok resmen. millet buna uyup yatırım yapsa paralar uçunca klasik ağlama yöntemleri olan "bin tivsiyi virmimiştim ki sidici bihsitmiştim" diye gezecek kesin.

edit: arbitraj ile günde garanti %2 hiç de imkansız değilmiş*
    https://preview.ibb.co/juv9b6/lol.png
  • aşırı yakışıklı kripto investor bir youtuber. sakalları, ten rengi giyimi, yakıyor. saç ektirdiği de belli oluyor.
  • bu kanal ilk videosunu 13 aralık 2017 de yayınlamış ve bitcoin 16 aralık 2017 den beri devamlı düşüyormuş. * *

bu şahısdan bağımsız olarak; dünyada örnekleri olduğu gibi insanları telkin ederek ellerindeki btc leri satmaya başlamış olaiblirler. * *

çok kısa sürede bu kadar takipçi yapılabilmesi de ilginç gerçeten bizim ülkemizde bu kadar ne yediği belirsiz enstrümana para yatıracak insan var mıydı bilemiyorum. arkadaş arası sohbetlerde konusu açılınca ortamın idda bayine dönmesi bunu açıklıyor olabilir.
  • mtgox un amerikada kuruldugunu zannediyor. o kadar iyi biliyor bu kripto piyasasini :)

sonucta a hbr in de bir kitlesi var. kitlesiyle kendisine basarilar dilerim.
  • potansiyel vaadeden türk youtuber'ları destekleme çabalarımı bana sorgulatıyor, ico sponsorluğu alıp anlattıklarının para karşılığı anlattığını söylememesi hiç olmamış. özrü de kabahatinden büyük, kariyerinde normal olarak yapıyormuş bunu o yüzden sponsor aldığını söylemeyi gerek duymamış.

türk yayıncı işte, integrity aramamak lazım galiba bizim piyasada.

hayır bir de makyaj videosu çekmiyorsun, milletin parasını nereye yatıracağını söylüyorsun(bir tek bana bakıp yatırım yapmasınlar yatırım tavsiyesi vermiyorum demenin bir anlamı yok, öyle olsa zaten sana reklam verilmezdi).

cübbeli ahmet hocanın jet fadıl'ın reklamını yapması gibi adeta.

ya şöyle şeyleri gördükçe neredeyse rtük'ün youtube'a denetim getirmesine, kriptoların bankacılık gibi düzenlenmesine destek veresim gelecek.
  • rastgele bir videosunu açıp dinlerseniz çok konuşup hiçbir şey anlatmadığını görebileceğiniz bir youtuber. cahil cühela (muhtemelen zararda) olan tayfaya iyimserlik pompalayarak etrafında toplayıp bağış ve referansları üzerinden geçiniyor. tahminimce kendisi için trading yapmıyordur.

ayrıca bkz. steve jobs'un amazing videosu:
    https://www.youtube.com/watch?v=nx7v815byuw
  • bu çocuğu biliyorum, cahilin teki bir halt bildiği yok