şükela:  tümü | bugün
 • kendini gizlemeyi başarabilmiş fetöcülerdir.

  kaos yaratıp, kaostan beslenirler.
  toplum düşmanlığı, kültürel çürütme, ahlaksızlık, bilim ve sanat düşmanlığı, algı yönetimi başlıca marifetleridir.
 • aleni yüzlerce fetöcü varken peşlerinde koşulmasına anlam veremediğim fetöcü türü.
 • fetullah gülen 'in stratejileri vardır. mesela emniyet ve ordu için "iki göz cehennem ateşi görmez " hadisinden hareketle, kendine mensup olanları evvela istihbarat şubeye ve kozmik bürolara yerleştirdi. buralardan bilgi devşirerek büyüdü..

  eğitimde 2z kuralı ile hareket etti. yani bir öğrenciyi dahil etmesi için öğrenci ya zeki yada zengin olmalıydı. buradan güç alarak nicel nitel büyüdü.

  sağlık bakanlığına bağlı kurum kuruluşlarda da strateji gereği personel şube ile idari mali işlerle alakalı birimleri ele geçirdiler. kendine yakın personeli, kritik yerlere yerleştirirken insan kaynakları birimlerindeki güçlerini kullandılar.. bu yolla himmet elde etmek için kamu hastanelerine kendi adamlarını yönetici olarak atadıları. kritik karar alınan mercilere atanan fetullahçılar ve insan kaynaklarını yöneten idareciler, 15 temmuz sonrasında kendi elemanlarını canhıraş korudu. halen aktif şekilde faaliyet yürütüyorlar... personel birimde çalışanları personel biriminin kendisine soranlar sayesnde sağlıktaki fetullahçılara neredeyse hiç dokunulmadı.

  fetullahçılar strateji gereği olarak, diğer pek çok kurum kuruluşta da, personelle alakalı birimlerde yer tuttular.. işin yapıldığı birimlerdense personelin yönetildiği birimlerde öbeklenip , oradan da akçeli işlere uzanan birimleri elde ettiler.

  yani aranan kriptoların çoğu personel birimleri yönetenlerin ta kendileri.
 • en çok da fetonun eski orospularının ağzında sakız olmuş tamlamadır. götlerinden tespit yapıp geçmişi unutturmaya, yedikleri bokları başkalarına atmaya çalışıyorlar, niye çünkü ahlak şeref yok bu karaktersiz itlerde. ergenekondan, necip hablemitoğlu’dan beridir orospu çocuğusunuz hiç öyle ben yapmadım miki yaptı moduna girmeyin. tanımadığınız, fetoyla alakasız insanlara iftira atmadan önce ağzınızı yıkayın adam olun, siktirtmeyin belanızı.

  edit: bu ülkede sesin çıkmadı mı üzerine çullanıyorlar, malum kesimdeki utanmaz itlerin de yapmaya çalıştıkları şey bu. dışarda da görüyorum bu tipleri, gördüğümde de 17 aralık’ın şöyle biraz öncesine gidiyorum direkt kısa devre yapıyorlar zaten. kandırıldık yok efendim türkiye’de bunlara 80 kişi inanıyordu vs. gibi komik savunmalara başlıyorlar. geçmişleri kirli boşuna kıvırıyorlar.
 • (bkz: kripto fetöcü avlama oyunu) ile bulunan kisilerdir
 • yurtdısından eksisozluge sızmıs oropus evlatlarıdır. bu aralar menzil cemaatine saldırıyorlar dikkatli olun.