şükela:  tümü | bugün soru sor
 • balık tutmayı birlikte öğrenen bir grup insanın toplandığı platform gibi.
 • piyasada diğer guruplardan çok farklı olan ve temel amacı yardımlaşma, dayanışma ve bilgilendirme olan kişilerin bir araya toplandığı kripto paralar gurubudur.

  (bkz: kripto kritik) discord gurubu tamamen parasız! tek amacı bilgi almak isteyen ve bildiklerini de aktarmak isteyen kişilerin bir araya geldiği bir topluluk. 9 aydır kripto piyasasındayım bir çok guruba üye oldum ve bu zamana kadar kimisi önceden güven verip sonradan şark kurnazlıkları yapmak isteyenler ile dolu, kimiside insanları kandırarak kendine kazanç elde etmek isteyenler ile. sanki gurubun sahibiymişim gibi bir konuşma olmuş ama öyle bir şey yok. amacım benim faydalandığım gibi başka kişilerinde faydalanmasını istemem ve ne kadar çok kişi olursak o kadar çok bilgi alış verişi ve kazanç olacağını düşünmemden dolayı bu yazdıklarım. şimdiden aramıza gelecek dostlara hoş geldiniz diyorum.
 • bitcoin ve altcoin dünyasıyla ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bulabileceğiniz, yeri geldiğinde fikir danışıp teknik analiz ve bilgiler sayesinde sizlerle beraber aynı portföye sahip diğer yatırımcılarla birlikte yatırımlarınız ve diğer tüm coinler hakkında daha çok bilgi sahibi olabileceğiniz, blockchain teknolojisi ve kripto dünyasıyla ilgili her geçen gün bilgilerinizi artırıp eksik yanlarınızı en iyi şekilde geliştirebileceğiniz bu platforma hepinizi bekliyoruz.
  sizlerin de katkısıyla beraber hakkında çok şey öğreneceğimiz kripto dünyasının en verimli bilgilerine ulaşıp, elde edilen kazançların mutluluklarını beraber paylaşalım.

  kriptokritik
 • dijital paralarla ilgili bir oluşum. asıl amaç, sinyal paylaşmaktan ziyade, bilgi alış verişi. üyelerin bir kısmı, ayıda margine geçmiş. bulaştıramadılar halen beni. direniyorum. neymiş öğrenirsen kar edermişim. edebilirim ama iyice öğrendikten sonra, ama vakit ayırmak lazım o ne olacak? kaynak felan veriyorlar bir sürü, sorunca yardım ediyorlar ama vakit yok:( yoksa bilmem mi eosu, iotayı şortlamayı; xrp'ye şortu, longu vermeyi.
  ha bir de holochain ekibinden birisi de aralarına katılmış diye bir söylenti var. yakın zamanda onla bir aktivite yapacaklarmış.