şükela:  tümü | bugün
  • yeni başlattığım hizmettir. güven konusundaki sorunu nasıl aşarız bilmiyorum ama işlem gerçekleştikçe buraya yazar umarım işlem yapan kişiler. umarım yapan çıkar tabi o da ayrı konu :)

değerli arkadaşlar, son zamanlardaki bitcoin furyasından, altcoin çılgınlığından siz de faydalanmak istiyor ama anlamıyor musunuz bu işlerden? (90lar reklamları gibi oldu)

istediğiniz her coin için sizin adınıza alım işlemi gerçekleştirebilirim.

amaç konu ile yeni ilgilenmeye başlayan veya bir çok borsa dolaşıp bir sürü işi takip etmek istemeyen yatırımcılara kripto para temininde danışmanlık vermektir.

aşamalar şu şekilde ilerleyecek;

yatırım yapmak istediğiniz miktardaki tl yi enpara hesabıma gönderiyorsunuz. tl nin tamamı ile borsalardan (paribu, koinim veya koineks’ten o an hangisi en uygunsa) bitcoin veya daha hızlı ve daha az komisyonla gönderilmesi için ltc/eth alıyorum.

aldığım btc/ltc/eth’nin hepsini istediğiniz coinin işlem gördüğü borsaya deposit edip piyasa fiyatından alabildiğim kadar istediğiniz coini alıyorum.

aldığım coin kaç adet ise bunun %95 ini bildireceğiniz sizin belirlediğiniz cüzdan adresine gönderiyorum.

ben de işi takip ettiğim için %5 alıyorum.

“cüzdan işini de hallet, ben anlamam, bana sadece cüzdan bilgilerini ver” derseniz o da olabilir. lakin bu durumda komisyon %10’a çıkar. ve mümkünse yüz yüze görüşüp yapmayı isterim. cüzdanınızı ve gizli bilgilerinizi yanımda ben size anlatarak siz kendiniz oluşturursunuz, gizli bilgilerin hiç birini görmem. her şey size özel olur.
    ya da teamviewer ile bağlanıp anlatırım size, kendiniz yaparsınız.

minimum işlem miktarı 1.000 tl maksimum işlem miktarı 10.000 tl dir.
  • (bkz: fadılcoin)

ben %4'e hallederim.

min. işlem: 1 lira

max. işlem : 1 trilyon $

hafta sonu çalışmıyorum.
  • ileriki zamanlarda birçok dolandırıcılık olayını duyabilecegimiz hizmet türü.