şükela:  tümü | bugün
  • bu başlıkta daire şeklinde dizilip sırayla kendimizi tanıtıp seans sonunda sarılarak ağlayacağız arkadaşlar.

ben başlıyorum.

merhaba, ben mal. ulu mal.

ömrümde bir arada görmediğim bir parayı kredi çekip batırdım. param hala bitcoin ve ıota'da. bozsan bozamıyorsun, beklesen bekledikçe düşüyor. haberler falan zaten traş çıkıyor. yok 2018 tahmini ananın amı kadar olacakmış, yok düşüş bitti şimdi kesin yükseliyor vs vs...

"bitcoinde sert yükseliş" diye haber görüyorum mynet'de, bir tıklıyorum 6000 dolardan 6045 dolara çıkmış. ne yükselmiş be!

"ben demiştim, ben çok akıllıyım, muhteşem öngörülü, haşin, gaddar ama bilakis çok kibarım. bakın 567856785 numaralı entryde de yazmıştım." falan diyecek egoistleri "ico" reklamlarıyla dolu (bkz: bitcoin) başlığına davet ediyorum.

(bkz: vazelini olan var mı?)
  • "bedava peynir sadece fare kapanında olur"
  • yatırdığınız paradan kısa vadede umudunuzu kesip 2 3 yıl bekleyin, kooperatifle eve girmiş gibi düşünün , 2020 sonunda min 2 kat kara geçip satarsınız.
  • derneğe;
    üyelik 100 dolar
    vip üyelik 200 dolar
  • hodl yapan birisi olarak uzaktan izleyebilirim.
  • (bkz: kaybedenler kulübü)

not: dernek üyesiyim.
  • araştırma yapmadan ath ve dip nokta nedir bilmeden kredi çekip girdiysen sana müstehak kardeşim. sen bırak bitcoini, bu kafayla pezevenk olsan kadınların aseksüel çıkardı.

not: dernek gözlemcisiyim.
  • sert yükselen şeyleri gözü kapalı tutmamayı öğrenmesi gerekir bu derneğin üyeleri. bitcoin 2017 aralık ayında en kalın ve damarlı halini almıştı. o dönem girenlere boşalıp düştü. düşeni kaldırmak zordur zaman ister. şimdi yavaş yavaş okşayarak kaldırmaya çalışıyorlar ama bitcoinin mecali kalmamış aralıkta çok zorlamış kendini. bekleyin biraz nefes alsın kendini bi toplasın yine kalın ve dimdik olacak.
  • 100 dolarlık aldım şuanda 24 dolarım kaldı ne yapabilirim yardım lütfen çok zor durumdayım. parayı geri çekme maliyetim de 12 dolar. hayallerim 100 dolar 1milyon dolar olacaktı ama olmadı olamadım.