şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tarantino, robert downey junior gibi unlulerle yaptigi film tanitimi bazli, basit olmasi amaclanan roportajlari karsi tarafi cigrindan cikararak sonlandirmasi ile popularite kazanmis hint asilli ıngiliz gazeteci. bu tip durumlarda fevkalade sevimsiz ve "smug" bir durus benimser. tiknaz ve gorece tipsiz oldugu icin adami kurtaracak bir yonu de yok haliyle.

  sozkonusu roportajlar:

  tarantino: i'm shutting your butt down

  robert downey jr - ... and you're kind of a schmuck

  richard ayoade - kendi tarzinda gorece kibar tepki
 • yuzyilin trolu olmaya aday. karsisindakileri cileden cikariyor ama insan izlerken manyak bir keyif aliyor. kesinlikle madalya takilmali buna.
 • troll felan değil kelimenim tam anlamıyla götoğlanı. robert downey jr.'a yaptığı tam anlamıyla şerefsizliktir. aynısı bana yapılsa orada olay çıkardı. videoyu dikkatle izlerseniz rdj'in gözlerinin kızardığını nefes alışverişinin değiştiğini anlarsınız. çok cool bi tepki vermiş, krishnanı sik gibi ortada bırakmış orası ayrı.

  bilmeyenler için dokuz yaşında robert downey jr uyuşturucuya babasının ikram ettiği esrarla başlamış, uyuşturucu yüzünden hayatı bitme noktasına gelmiş. krishnan götü bunlar hakkında soru soruyor.