şükela:  tümü | bugün soru sor
  • dunyanin en lezzetli donutlarini ureten firmanin,donut dusmani bunyeleri bile bagimli hale getirebilen donutlari
  • 'donut' markasidir bu amerikada mesur yesil beyaz kirmizili bir logosu filan da var.
  • http://www.krispykreme.com/ adresinden de erisilip agizlar sulandirilabilirmis meger
  • alırken donutların önünüzdeki makinada nasıl oluşturulduğunu görebildiğiniz donutçı. ayrıca eğer arabanızdan inip de içerden yüzyüze alırsanız, sırada beklerken bir tane donutıda beleşe getirebileceğiniz yer.
  • tatli krizlerinin kurtaricisi olan, yogun calisma gunlerinde bir tanesi ile enerjinizi geri kazanabileceginiz kaliteli urunleri olan, neredeyse gittiginiz her yerde ufakta olsa bir tezgahi bulunan doughnut markasi.
  • 1937'de winston north carolina'da vernon rudolph tarafindan kurulmus donut zinciri. cesit sayisi en buyuk ovunme sebepleridir. en son triple chocolate donutu satisa sunmuslardir ki alti-ustu disinda ici de cikolata kremasi doludur.
    dikkat tum donutlar kalori bombasidir.
    bilgi: soylentilerin aksine hicbir mamulunde domuz ve urunleri bulunmadigi gibi aslinda tum urunleri kosher'dir.
  • sinemaya girerken bir duzine alinir, afiyetle guzelce yenilir, sonrada yapis yapis ellerle ve susuzluktan kuruyan damakla filmin en heyecanli yerinde lanet edilir hain migdeye...
  • yenebilecek tek donut'i ureten firma. ozellikle chocolate iced custard filled'i enfestir.
  • sadece koklayarak kac kilo alacaginizi anlayabildiginiz yag yapma aparati.
  • "zayifliycuuaamm" nidalariyla butun hafta havuc ve benzeri ilen beslenen, 98kg'da, surekli masa basinda calisip, kicinin uzerinden kalkmayi akil edemeyen salaklarin, butun hafta havucla beslenerek kaybettigi 200 grami, kdv'si ilen birlikte geri almasina neden olan vicik vicik, yapis yapis sey, bazilarina gore yiyecek.

yıllar sonra gelen edit: zaman içerisinde insanın düşünceleri değişebilir sevgili sözlükçü. sonuç itibariyle değişime, gelişime açık insanlarız öyle değil mi! gel gör ki yıllar sonra eskisi gibi her köşebaşısında krispy kreme olmayan başka bir şehirde sadece o'nun hayalleriylen yaşayabiliyorum. şimdi bana en yakın krispy kremes 6 saat uzakta iken ben burda özlediğim tadları düşünüyorum. evet bu konuda da değişimimizi tamamlamışız sevgili sözlükçü. güzel bişe bu. böyle azımızda erirken pek bir mest oluruz. öyle yağmış, vıcık vıcıkmış, kalori saycak yaştada değiliz nası olsa. bünye ne versen kaldırıyo vallahi.