şükela:  tümü | bugün
 • 80 metre yükseklikte, altınızda sadece cam bulunan, hafif geren yerdir. safranbolu incekaya'dadır. yürürken bile tırsarsınız, alt kısım bildiğin uçurum.
 • safranbolu tokatlı kanyonu üzerinde yerden 80 metre yükseklikte ve 11 metre genişliğinde yapılan camdan balkon.

  yükseklik korkusu olan eşle ehe bu ne ya? bundan mı korktun diye dalga geçilir, artis artis en ucuna kadar gidilir fotolar çektirilir, geri dönerken aşağıya bakılır ve ayaklar birbirine dolanıp tansiyon düşer.

  bu da haftasonunda yaşanan bi anımdır.

  http://www.google.com.tr/…6&ved=1t:429,r:2,s:0,i:85

  http://www.google.com.tr/…15,s:0,i:127&tx=148&ty=73

  http://www.google.com.tr/…,r:4,s:0,i:94&tx=91&ty=81

  http://www.google.com.tr/…r:3,s:0,i:88&tx=145&ty=60
 • kim düşünmüşse iyi düşünmüş. süper ve giriş ücreti nerdeyse bedava benzerlerine göre.
 • cesaret testidir bir nevi teras olarak karadeniz'de. yeşillik arasında koca kayaların arasından uçurum balkonu misali uzanır boşluğa doğru. ulkemde yapılmış olmasa malzeme kalitesi vs akla gelmese en ucuna dek gidip uçurumla sizi ayıran ince cam ve demir profiller ustunde ayak fotosu çekilebilir tabi ama balkonda uca gelip zıplayan!insanlığa çığlıkla bağırabileceğini buradan belirtir, kanyonun dibinden yukarı bakınca akıl, fikir talebini tekrar edebilirim diyebileceğiniz bir işletmedir. buradan yakınlardaki bir mağaraya çıkılır (evet 157 basamakla tırmanılır).
 • acaba akp müteahhitleri tarafınadn mı yapıldı merak etmekteyim.

  gidicem çünkü. eğer öyle bi durum varsa asla basmam üzerine. onun dışında güzel düşünce, mekan da güzel.
 • karabük'ün güzide ilçesi safranbolu'da yer alan kanyona tepeden bakan teras. muhteşem manzara ve tertemiz bir hava mevcut. tokatlı kanyonu üstünde bulunmakta ve o kanyondan gezerek safranbolu evlerine kadar gidilebilmekte. fırsat bulunduğu anda gidip görülmesi gerek yerlerden.
 • ilk önce ücretli park noktası önünüze çıkaran keriz (vatandaş) avlama mekanı. park 3 tl. biraz ilerleyince de ücretsiz park var. durun daha bitmedi aşağıda kanyon var giriş 3 tl. cam teras giriş 4.5 tl. cam teras zımbırtısı için cafe nin içinden ve dondurmacının önünden geçirildikten sonra bulanık camlı teras a mal mal bakıyorsunuz. insanlar yürürken sallanması güven veriyor. 2 dk sonra sıkılıp ilerliyor ve yine incik boncuk satan yerlerin önünden geçirilip park ücretinizi ödemeye yönlendiriliyorsunuz. artık harika bir vatandaş oldunuz. bir sonraki benzincide ülke sizi tekrar sevecektir. görüşmek üzere.
 • adım atmanın paralı olduğu, görmezseniz hayatınızda kayıp yaşamayacağınız sikim sonik mekan. sonra diyolar ki turizim niye gelişmiyor. gelişmez tabii. teras içinde yemek yiyelim dedik, minimum 100 lira vermeye hazırım neymiş tesise giriş 4,5 lira. tabii ki girmedim girmem girdimmem de....