şükela:  tümü | bugün
  • 70. altin kure odullerinde will ferrel ile birlikte odul sunmus ve gulmekten oldurmus kisidir.
    https://www.youtube.com/…mm&feature=player_embedded
  • saturday night live'da bir tane bile kötü skeci olmayan kadın. tabi ki gönlümde taht kuranlar björk taklitleri.
    bjork - saturday night live
    ıconoclasts: bjork and charles barkley - saturday night live
    bein' quirky with zooey deschanel *

oynadığı tüm skeçler için sizi böyle alalım.
  • adını sanını bilmeden arada izlemişliğim varmış. ama daha önce hiç dikkatimi çekmemişti. snl'e de şimdiki kadar hakim değildim. geçen yaz snl dünyasının derinlerine inerken, youtube'da vedasına rastladım.

aman tanrım didim. resmen baya baya kıskandım. mick jagger, jon hamm, snl cast, lorne michaels, herkes orada. "who could hang a name on you?" diyorlar hep bir ağızdan. göz yaşları sel olmuş. tam bir farewell. bana böyle veda edeceklerini bilsem, ölüme bile giderim.

vedasının bu kadar epik olduğunu görünce dikkatimi çekti doğal olarak. sonra gel zaman git zaman baya bir geç de olsa keşfettim. inanılmaz komik ve güzel. rebecca laure, penelope başta olmak üzere oynadığı onlarca, yüzlerce neyse skeç. anchorman 2 the legend continues'da da çok gülmüştüm. walter mitty'le bir kez daha aşık oldum.

benim için tek eksisi bridemaids olabilir. onu çok sevmemiştim kaç yıl önce izlediğimde ama pek erkekler için de değildi zaten.

hayranlığım ve aşkım her geçen gün artınca artık bir entry yazıyım dedim. benim için tanımı the rolling stones yapmış ama tina fey'le birlikte gördüğüm en komik kadın olduğunu da ayrıca belirtmek isterim. (oyunculuk adına tina'dan pek tabii daha iyi.) hala kadınlardan pek komedyen çıkmadığını düşündüğüm için tepki aldığım çok oluyor. ama tina'yla kristen'e de laf ettirmem.

(bkz: she's a rainbow)
  • müthiş bir taklitçi, tam bir karakter oyuncusu. kadın komedyenler arasında açık ara ön sırada. yapamadığı taklit yok gibi bir şey. ama taklitlerin yanında çok güzel yeni karakterler de yapar. "penelope" serisi özellikle izlemeye doyamadıklarımdan. başarılarının devamını dilerim.
  • inanılmaz zeki, güzel ve bunlardan önemlisi alçakgönüllü komedyen. diğer oyuncuların çoğu gibi yapmacık hareketlerle güzel görünmeye çalışmadığı için sonsuz saygı duyuyorum.

bugüne kadar beceremediği bir taklit ya da güldürmediği bir skecini görmedim. hangi birinden bahsetsem bilemiyorum. haber bültenine çıkacağını unutup son dakikada hazırlıksız gelen garth & kat, sürpriz yaparken heyecandan çıldıran sue, devasa alınlı küçük elli ucube evlat dooneese, beni ziyarete gelen arkadaşlarımı bağlayıp zorla izlettirdiğim kısa videoların başında geliyor.. ne yazık ki internette hiçbirini paylaşamıyoruz amerika sınırları dışında olduğumuz için. bu sezon saturday night live'ı bıraktı, artık onu filmlerden takip edeceğiz.* imdb sayfasına bakacak olursak oldukça meşgul görünüyor.

mutlu edit: snl bütün bölümlerini youtube'a salmış bulunmakta. güle oynaya kristen'lı bölümleri açıp izleyebiliriz. bu arada entryyi ilk girdiğim zamandan beri kristen da film sektöründe yardırmış vaziyette zaten.
  • gözlerinin içi gülen başarılı karakter oyuncusu.

yer aldığı yapımlar öncelik sebebim olabilir. knocked up'da da kısa ve güzel bir rolü vardı.

(bkz: #51347052)
  • gorup gorebilecegimiz en iyi bjork taklidini yapan kadin. volcano diye bagirisi kulaklarimda cinliyor.
  • the secret life of walter mitty ile gönülleri fethetmiştir.

(bkz: space oddity)
  • sadece ultra ve süper güzel olmayıp acaip yetenekli muhteşem insan.

snl'deki skeçleri( 7 yıl çok şükür ki oynamış, bir sürü var) asla eskimiyor.

oynadığı bütün filmlerde süper.

bi de acaip güzel. dünya ahiret bacımız olsun

düzeltme: dünyada bacımızdır. ahiret bilmiyorum tabi. çok seviyoruz kendisini.

edit 2: bir sürü süper filmde oynamıştır 2014 yılında. siz bakmayın kezboların yılı gibi göründüğüne, kristen wiig'in yılıdır amk.