şükela:  tümü | bugün
  • bir zamanlar tanidigim kafkas kizi. bir arkada$in internetten buldugu blind date'i sirasinda ikimiz de yanci gitmi$tik. cerkes, yahudi kirmasi kristina. uzunca, incecik, dal gibi bir kiz. koyu siyah saclari, koyu mavi gozleri var. yuzu cok guzeldi evet ama en kendine has kismi kafkas karakterleri ta$iyan sert hatlariydi. bir de yine halkinin izlerini ta$iyan hafif kemerli burun ve darca bir cene. bu kusurlar onu yalnizca daha guzel kilardi ama. ve vucudu... kusursuz guzellikteydi. kristina harbi bir kizdi. ama bana yalan soylemi$ti. aslinda yakinda bolgenin cok guclu ve zengin bir adamiyla evlenecekmi$. arada birkac gun ortadan kayboldugunda universiteye degil adamin kentine gidermi$. bir votka sofrasinda anlatmi$ti gercegi. herif bir ogrense gotumu keserdi. o an beni bulur kur$un manyagi yapardi. ama birakamadim kristina'yi. neyse i$te boyle bir kizdi. kadeh kaldirdigimizda cok guzel konu$malar yapar, votkanin ardina bogazini temizlemek icin $ampanya icerdi. ictiginin uc mislini de bana icirmesini bilirdi tabi. kismeti de kendi kadar guzel olsun.