şükela:  tümü | bugün
  • dizi, film ve en önemlisi kitap tavsiyesi alıp verdiğiniz türk yapımı bir uygulama. arayüzü felan gayet kullanışlı. en güzel yanlarından birisi film, dizi ve kitap önerilerine güvendiğiniz arkadaşlarınızı ya da anonim kişileri takip ederek anında listeye ekleyebilmek.

şimdiden listemde birçok içerik oluştu. imdb ya da ekşidekilerden farklı olarak en azından daha net yorumlar oluyor fikir vermesi açısından. buradaki gibi her bir şeyi beğenmeme timi yok yani. şans verirseniz memnun kalırsınız.

insta linki

web site

ios

android
  • ınstagram'da tanıtımına denk gelip indirdiğim uygulama.
    öncelikle başlığı açan yazarın da belirttiği gibi basit bir kullanımı var. beğendiğiniz, önerdiğiniz dizileri, filmleri ve kitapları listeleyebiliyorsunuz, puanlayabiliyorsunuz ve yorumlayabiliyorsunuz.
    yorumlarına güvendiğiniz insanları takip edebilir, listelerini görebilirsiniz. bir noktada da açıkçası kaliteli bir kitlesi var, ne izleyeceğim derdine son verebileceğiniz bir uygulama olmuş.
  • güzel bir uygulama yapmışlar. baya emek var belli. ben ki saatlerce netflixte ne izlesem diye dolaşıp en son yılan biriyim. yine aynı şekilde storyel uygulamasında da aynı durum söz konusu. kısa kısa özetler olmasını sevdim ve insanların yorum yapabilmesi güzel. en azından yönlendirici oluyor benim için. yalnız eskilere ait film, dizi daha çok yüklense güzel olur. ve elbette müzik konusuna da el atabilirler sanki. bir nevi sözlüğün, daha sanatsal paylaşımlar üzerinden sürdürülen hali gibi.