şükela:  tümü | bugün
  • bilişim alanında çalışılabilinecek şirketler arasında heralde en baskıcısı. azarlama, hakaret günlük hayatın rutinleri arasında. çalışma bakanlığının belirlediği haftalık mesai süresi 45 saat, burada 90-100 saat normal bir haftadaki mesainiz. parayı tıkır tıkır ödüyor ama her şey para değil. paraya verdiğiniz önem kendinize saygınızı aşıyorsa tam size uygun bir iş yeri.

edit: çalışma şartları özellikle teknik personel için zordur. en özellikle de yurtdışında çalışan personel için. yurtdışı projelerde fotoğraf çekmek, kitap okumak, haftasonu tatili ve bilimum vakit yiyen şeyler yasaktır. "olum etrafta zaten bir bok yok. fotoğraf motoğraf çekeceğine otur işini bitir haftasonu" denilmiştir.
  • entegrasyon alanında türkiye'de en iyidir.
  • yurt içi ve yurt dışındaki büyük telekom operatörlerine operasyon ve iş destek sistem çözümleri üreten küçük sayılabilecek bir firma. çalışmak için kendinize saygınızın dip noktalarda olması gerekmiyor, her normal insan bu şirkette çalışabilir.
  • (bkz: kront)
  • 300.000 euro ödeyerek netaş telekom firmasından kablosuz ağ yönetim yazılımı satın almıştır.

düzeltme: 300.000 euro bedelle netaş telekom firmasına kablosuz ağ yönetim yazılımı satmıştır.
  • hisseleri sene basindan beri %300 artan sirket. yaklasik 5tl'den 20'tl'ye cikmis.
  • bist’in bana göre en potansiyelli şirketidir.
    bugün kap’a gönderdikleri haber ile bunu kanıtlamışlardır.
    tamamen türk sermayeli, türk yazılımcılarının çalıştığı ve ürettiği bir şirket abd gibi yazılımın başkentinde global bir şirkete yazılım satabiliyor. hem de abd ile ilişkilerimizin taban yaptığı bugünlerde.
    yönetimi, vizyonu ve daha emekleme aşamasında olması ile uzun vadeli yatırım aracım olacaktır bu şirketin hisseleri.
    ve pek tabi bu görüşler beni bağlamakta olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.