şükela:  tümü | bugün
 • https://www.sozcu.com.tr/…k=https://t.co/vkpmodgewc

  "avukat-yazar fidel okan sosyal medya hesabından yayınladığı mesajında kanalın sahibiyle görüştüklerini belirterek, “biraz önce @krtkulturtv sahibi didem hanımla uzun bir görüşme yaptık. şimdi aldıkları kararla krt'nin yayın hayatına gelecek ay son vereceklerini açıkladı! ‘bu kararı alırken çok zorlandık ya boyun eğecektik ya da kanalı kapatacaktık, mecbur kaldık çok üzgünüz’ dedi” ifadelerini kullandı.

  halk tv de yaşanan bu gelişmeyi haber bülteninde son dakika haberi olarak duyurdu."

  elimizde kala kala bir iki tane muhalif kanal kaldı. onların da ömrü fazla uzun olmayacaktır. sürekli zarar yazarak bu çarkı döndüremezler. adeta hayır işi yapıyorlar. sermaye hiçbir şekilde reklam desteği vermiyor. halbuki dünya tarihine baktığımızda bütün gelişmiş ülkeler sermaye sayesinde bilimde, sanatta, demokraside çağ atladılar. gerçi bizim sermaye de bize çağ atlattı. ama orta çağa atlattı. neyse sonra sıra youtube'dan yayın yapan muhalif kanallara da gelecektir. onlar da gidici gibi duruyor. fazla göze batmaya başladılar. hiçbir ekonomik destekleri de yok. herhalde en sonunda da türkiye ile ilgili haberleri, yorumları, analizleri sadece bbc'den, cnn'den falan takip edebileceğiz. taaki onlar da uydudan çıkartılana kadar.
 • böylece evimde televizyon olmasının bir anlamı kalmadı.

  ***
  buraya satılık ilanı gelecek
  ***
 • sırada halk tv ve cem tv var ne yazıkki muhalifler olarak hiç bir degerimizi koruyamadık
 • edith finch: kıymetli arkadaşlar, zahmet edip, kanal içeriklerini incelemem için kaynak yazmışlar. iş bu zahmetlerine binaen özensiz yazılmış entry mi sildim gitti.

  yayın hayatına son vereceğini açıklmış muhalif tv kanalı. kanal'ın beni boğan mavi stüdyosu ve yaşar okuyan'ı sanırım güzel bir kaynaktan tükendiğinde haberdar olmama neden olmuş.*
 • eko tv nin kapandığı yerde çok bile kalmıştır.

  şimdi binlerce pastane,cafe,şehirlerarası terminal öksüz kaldı.

  sahi ya eko tv de güven erkin erkal vardı be.
 • koskoca kanalı yaşar okuyan'a indirgeyen sığırları ortaya çıkarmış üzücü olaydır.

  he amk he yaşar okuyanın kanalı zaten orası 7/24 yaşar okuyan'a program yapıyorlar.

  muhalif televizyon kanalı diye bir şey bırakmayacaklar gayet net anlaşıldı. bazıları yerini 5 yıl daha garantiye alınca reklam ambargoları da şiddetini arttırdı. elde kalan son 3-5 tanesi de böyle böyle kapanıp gidecek.
 • düzgün kültür programları yapan bir kanalın kapanması olarak yorumlanacak bir hadise olacaktır. ayrıca iyi tartışma programları da var. ama reklam alamadığı için daha fazla dayanamadı herhalde. tv izleme alışkanlığını bırakmak toplumda kitap okuma alışkanlığını geliştirir belki.
 • güzel programlara sahip,
  güzel insanları ekrana çıkaran bir kanaldı.
  üçgen programı çok başarılıydı.
  bunun eksikliğini hissedicem.
  komplo teorilerinin değil mevcut durumun konuşulduğu değerli bir programdı.
 • üzücü bir durum. yılların kral tv'si bu. bir de ekonomik kriz yok diyorlar. koskoca kral tv bile kapanıyorsa ekonomi nanay demektir.
 • çağlar cilara gibi genç ve yetenekli bir program sunucusunu da özletecek gelişmedir. umarım farklı bir platformda kendisini izleme şansını yakalayabiliriz.