şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sanırım yurtdışında. bu kadar aleni türkiye düşmanlığı yapmasının başka açıklaması olamaz. umarım tez zamanda geberir.
 • pkk destekçisi. türk düşmanı.durduk yere sinirlenmek, küfür etmek istemiyorsanız engelleyin.
 • kendini atatürkçü sanan kürtçü bir keko.

  bıkmadınız mi atatürkçü ayakları yapıp hdp partizanlıgi yapmaktan kekocanlar?

  edit : keko da ya kişilik bozukluğu var ne dediğini ne yazdığını bilmiyor unutuyor, ya da 10 kişi filan kullanıp hesabı herkes ayrı kafada. alenen hdp propagandasi yapıp atatürkçüyum diyor istiklal marşına laf söylüyor, söylüyor da söylüyor ama atatürkçü. yersen.
 • 7 göbek türk olmama rağmen, birtakım ezberci cahiller bizleri kürt sanmış. ezberlerini bozmaya devam edeceğiz gibi görünüyor.

  an itibari ile bakan kuzeni olan fatma varank, bakan yardımcısı olarak atanmıştır. böyle ülkeye ne güzellemesi yapacaktık pardon? bu mecra cahil, yalaka ve korkaklardan oluşuyor herhal.
 • bunun entrylerini incelerseniz atatürkçülükle hiçbir alakasının olmadığını görürsünüz. şehit öğretmenimiz hakkında şu şekilde entry yazarak karakterini belli etmiştir. (bkz: #79449770)

  milli marşımıza ve değerlerimize laf ettiği entrylerde aşağıda silmezse görebilirsiniz. normalde bu tarz adamlar hakkında yazmam da milli değerlerimize laf edip üstüne atatürkçüyüm diye milleti kandırmasına dayanamadım.

  (bkz: #79552660)

  (bkz: #78948260)

  (bkz: #76587608)
 • kendini atatürkçü sanan bir adet vatan haini pkklı militancık
 • kaçak elektrik kullanan hirsizlara "gariban" deyip buna kizanlara da faşist ve irkci diyen iğrenc bir yazar. cok fena sinir bozan birisi.

  kendi halkinin kacak elektrik kullanip kendi ulkesinde asalak olmasina razi gelen bir yazar bu. kahpeligin adi lugatinde garibanlik. kendi de kallavi garibanlardandir.

  bir de yedi gobek turkmus. oglum bu kan seni kabul eder mi lan lale? ıstiklal marşina falan laf ettigi entryler var.

  olm her yanimiz hain dolu lan. valla bak. hain, icimizde, etrafimizda hainler var. bunlar, yarin dusman geldigi zaman senin karini cocugunu gosterip bunlar türk! ıste oradalar! diyecek adamlar beyler. vataniniz, milletiniz icin calisin, cabalayin. bunlara birakirsak durum cok vahim.