şükela:  tümü | bugün
 • kaliteli elektrikli ev aletleri uretlen alman firma. mikser, utu, tarti vb. $eylerde cok kaliteli bir markadir.
 • (bkz: moulinex) (bkz: braun)
 • en iyi espresso makinelerini yapan şirket, tam otomatikler için ise saeco.
 • (bkz: krupp)
  (bkz: krupps)
 • 25 yıldır makine gibi çalışan (tıkır tıkır veya krupkrupkrupkrup) emektar mikserimizin markası.
 • kahve için urettikleri ürünler avustralyalı kahve delileri arasında** kraps, amerikali kahve delileri arasında* arasında ise craps olarak bilinen, küçük ev aletleri üreten alman menşeili ama fransız tefal tarafından satın alınmış firma.

  "kesinlikle" en iyi espresso makinelerini üreten şirket "değildir". hatta oldukça kötü espresso ve filtre kahve makineleri üretir. ama alım gücü ve kahve makinesine ayrılan butçe itibariyle, markanın da yarattığı guvenin gazıyla tercih edilebilir*

  bu firmanın kahveye dair ürettiği ürünlerden şu kahve öğütücüsü bile firmanın kahve makineleri serisi hakkında bir fikir edinmenize yetecektir --> http://www.kivahan.com.tr/…rum/showthread.php?t=143

  dipçik not: ulen şimdi kimbilir kaç kişi okuyacak bunu, halbusike gittigidiyorda "10 numara bir alet, cafeye uygun" diyip rahatlıkla yutturup satabilirdim ben bunu. kahvedeliliği ve milleti bilinçlendirme ruhu ile enayilik yarışıyor işte napalım, fotofinis belirliycek sonucu.
 • kapital sistemin "her şey bozulmak için üretilir." mantığının çok ötesinde 35 yıldır tık demeden çalışan mixerler üretmiş firma.
  hastasıyız.
 • bir tartısını evimizde tam 30 senedir kullandığımız irlanda şirketi. 30 senedir tık demeden çalışan tartıda made in republic of ireland yazması ilginç lakin ilk defa irlanda malı bir ürün görüyorum, viski ve bira dışında.
 • dedemin fii tarihinde (muhtemelen 74-75 olabilir ) almanya'dan bi dostuna ananem icin getirttigi, ananemin hic kullanmayip direkt anneme bahşettigi hala da tıkır tıkır çalışan , super bi motor gücüne sahip mixerimizin markasidir. hala gelinlik kız gibi, sadece karıştıricilardan birinin lehimle güçlenmesi lazım o kadar . maşallah adamlar yapmis abi.

  1,5 sene önce annem aldı bana bi mixer bosch marka, motoru o kadar zayıf ki sanki hamur işini bi 2 dk daa karıştırsan tık deyip, son nefesini verecek zibidi.

  kalite farkı bu olsa gerek..
 • yurtdışındaki harika öğütücü ve kapsülsüz makinalarını buraya getirmeyerek bizi mağdur eden markadır. 10 yıllık filtre kahve makinamızı temizlerken su kaçırarak yakmıştık. daha sonra 500tl lik sözde ünlü italyan markasının manuel espresso ve filtre kahve makinasını aldık ama sonuç hüsran çıkınca tekrar yadigar krups'a dönüp 100tl'lik tamir ile 15 senedir çatır çatır çalışan kahve makinası markasıdır. manuel espresso ve öğütücülerden de getirmesini umuyoruz
hesabın var mı? giriş yap