şükela:  tümü | bugün
  • kuru soğan cağrışımı yaptı bende*.
  • çok yahşı fikirleri var. beraber meclise kapağı attık mıydı süper taslaklara imza atacağımızdan adım gibin eminim. bilişim ve ceza mevzuatının tozunu atmamız an meselesi. erken bir seçime bakıyor herşey. artık biz youtube ı değil youtube bizi kapatacak. o derece !
  • eğer, babanızın yoğurtlu iskender yapabilen bir dönerci olduğundan eminseniz, ekşi sözlük'e gireyim kısmetim açılsın diyorsanız, üstüne üstlük xx kromozomunuz da varsa, kendisiyle tanışabilir, bir ömür bahtiyar olabilirsiniz.
  • kendisine borcum olan televizyonu almıştım fakat adresine teslim edecek olan kargo şirketinin yamuk yapmasıyla 8 aydır evine ulaşmamış. şimdi kruva kişisi burada kim suçlu, kim düzenbozan, kim ezilen, işte onu ben de bilmiyorum. üzerimdeki tüm yükü attığım ekşibitionda bilmiş öğrenmiş oldum kendisini. çok güldük çok eğlendik hepsi için sağolsun var olsun.

o kadar konuştum ama mayonez, kokoreç, pide demedim onları da telaffuz edeyim ayıp olmasın. gerçek mesleğini demeyeyim diyordum ama başka bi şans bırakmadı bana; birinci nesil ocakbaşı restorant sahibi. *
  • aynı kaderi paylaştığım kardeşim, adam gibi adam. her ne olursa olursa olsun, beyefendiliğinden hiç bir şey kaybetmiyor.
  • mayonezli pizzaya bayılan bir gurme. sabah akşam koy önüne pizzayı, daya mayonezi, ondan iyisi yok..
  • döktürmüş yazar.

(bkz: #15430567)
  • bide bu adamin frp maceralari vardirki sorma gitsin.bakiniz olumcul frp quotelari .
  • bu kadar terbiyesiz olacağını tahmin etmezdim :/

şimdiye dek hiç, birisine kendi ellerinle yaptığın bişey hediye ettin mi? neydi? nası yapmıştın? kimeydi? by moccat

"hediye almadın mı?" diye soran bir arkadaşa kendi ellerimle hareket çekerek "bunu aldım" dedim.

ahahahaha... meşgul manyak.
  • aklıma geldi de istanbula geldiğimde bana o yediği süper pidelerden yedirecekti. öyle sessiz sedasız duruyor olması sözünü unuttuğum anlamına gelmiyor bence.