• (bkz: fransizca)da croissant'in iki kelimeye ayrilip okunu$u.
  • bide bu adamin frp maceralari vardirki sorma gitsin.bakiniz olumcul frp quotelari .
  • kruasan'ın yanlış hecelenmişi
  • japon asilli frp ozurlu $ahsiyet
  • tamam itiraf ediyorum, olumcul frp quotelarinda bana laf sokmu$tu ondan dedim frp ozurlu diye .
    hay sana ranger verenin dedigi dm benim orda i$te lafi gecen.
    kiskanc ki$ilik ne olacak, sana da elf verende kabahat. yontulmami$ odun kit`i yarattin ulan elf icin
  • kruva nedir bilmem ama bunun bir çeşit sanayisini yapan kimse kruva san isimli kişi sanırım. oldukça iyi para kırıyor olmalı ki ya da tam tersi hiç bişi de yapamıyor olabilir, kendi şirketinin reklamını yapıyor, nick namına kullanıyor olabilir hani.
    şirket müşterileriyle de benle konuştuğu gibi geyiğin allahını çeviriyorsa bu mali krizde de pek yaşamazsın sen dostum ha! hey check it out. ellerimi de rapçi gibi yapiym tam olsun.
  • bana olan 2,5 milyon $ borcunu ödememek icin direten, bunlar için malikanesine pitbull lar aslanlar, timsahlar, 62 den tavsanlar alan, beni ısırtma ve kemirtmeyi düsünen, bir insanin hakkini almasinin hakliligindan daha ziyade cenk ülen erdem le birlikte işe giderken nasil kahkahalar atarak millete rezil oldugunu anlatan, bunlarin sonucunda parami alamamis olsam bile bu dedikleri sonucunda icimin yaglarini eriten "oh sen rezil mi oldun millete, aman al para senin olsun, paran kadar konus" dememi ve gayette tok gozlu oldugumu anlamami saglamis kisi.
  • seytanin oglu.
  • evinde sakladigi , ama hic calmadigi , calmayi ogrenmeye bile tenezzul etmedigi gitarini bana vermeyi/satmayi/elletmeyi bile reddeden , uyuz, yahudi , sinir bozucu ki$ilik. lan versene olm calalim yakari$larimi , hede len gibisinden efektlerle geci$tiren gudik. biliyorum kiskaniyor beni... ah ulan ben de almaz miyim 2000$`lik esp , ya da jackson, senin gozune soka soka calmaz miyim, gun olur devran doner, hey gidi hey...
  • kuru soğan cağrışımı yaptı bende*.
hesabın var mı? giriş yap