şükela:  tümü | bugün
  • twitter’da denk geldiğim, beyaz kağıdını da inceleyince kafama yatan bir proje olduğunu düşündüğüm bir ico.

öncelikle bu projenin bir platformu olacak. platform, kripto borsalarda strateji geliştirmeye yönelik bir platform.

platformun kullanıcıları kendi stratejilerini pazarlayabilecek, pazarlanan stratejileri satın alabilecek.

tutacak bir proje gibi geldi. siz de kendi araştırmanızı yapın buraları doldurun.

bu arada token satış başlangıcı: 07.02.2018

token fiyatı: 0.2 usd.

minimum alış: 0.1 eth - 100 usd.

alınabilecek para türleri: btc - eth - bch - ltc - zec - dash.

araştırmanızı yapmanız gerekiyor. ben geleceğinin parlak olduğunu düşünüyorum.

normalde referans linki asla vermem verenlerin de anasını sikeyim. ama kendim tanıtımı yaptığım bu ico için linki bırakıyorum. sadece emeğim olduğu için. ahan da

bu da referanssız.
  • aramızdan bir türk'ün de (bkz: turkish dolphins) takımında bulunduğu ico .

beyaz kağıdı gayet anlaşılır şekilde anlatmış , uygulama yardımı ile sezgisel alım satım tecrübeleri paylaşarak iyi bir dost olma amacı taşıyan proje.

takım gayet başarılı gözüküyor , trade yaparken machine learning den yararlanmak güzel bir fikre benziyor.
  • bugün üye olup ico'sunu alanlara %30 bonus vereceğini söyleyen, turkish dolphins kullanıcı adı ile twitter'da arz-ı endam eyleyen bir türk'ün de sosyal medya sorumlusu olduğu bir 'borsa'.
    amacı şu en kaba tabirle, ''sezgisel bir yol çizmek.'' yani sizin alım/satım stratejilerinize uygun yol gösterme gibi bir misyonları bulunuyor. bu açıdan 'acemi' trader'lar için güzel bir özellik vaadediyor.
    üye olmak için şurayı tıklayabilirsiniz. yahut referansı silip üye olabilirsiniz.

7-8 şubat tarihlerinde üye olup ico'sunu satın alırsanız %30,
    9-12 şubat tarihlerinde %25,
    13-19 şubat tarihlerinde %20,
    20-26 şubat tarihlerinde %10,
    27 şubat - 5 mart tarihlerinde satın alırsanız %5 bonus veriyor.

ve ico satışının son aşaması olan 6-20 mart tarihleri arasında satın alırsanız da herhangi bir bonus kazanamıyorsunuz.

ayrıca maksimum 220,000,000 krl olduğunu ve minimum alışın 100 dolar olduğunu belirtmek gerekiyor.

white paper'ına göz atmak isteyenler şuradan ulaşabilirler.
  • son zamanlarda her yerde cikmaya baslamasindan sonra takip etmeye basladigim platform. isleyisi kafaya yatan, calisacak izlenimi veren bir girisim.