• maalesef büyük kitlelere ulaşamamış , bırakın türkiye'yi kendi ülkesinde bile her müzik markette albümleri bulunmayan grup.
  • bir ara çıkış yakaladılar ama hak ettiği değeri alamadan yok oldular.

bloodangel's cry albümünden somebody save me adlı şarkıyı çok severim.
  • almanya'da varlık gösteren bir senfonik metal grubuydu, zannediyorum ki dağıldı.

güney koreli solistini çok tatlı buluyorum, metal için fazla naif ama daha akustik parçalarda enfes geliyor kulağa.

pek fazla bilinmeyen shoot me parçalarıyla 2012'de keşfetmiştim, gidiş gelişlerde atatürk havaalanı'nda bolca dinlemiştim.
  • 2004 yılında kölnde kurulan power metal grubu. 2005 yılında liberatio ve victoriam speramusadlı iki single, ayrıca krypteria ve in medias res adlarında iki albüm çıkarmışlardır. 2006 yılında piyasaya sürdükleri evolution principle adlı eplerinden sonra 2007 yılında bloodangel's cry'ı çıkarmışlardır.. üç yıl içerisinde 3 albüm, 2 single ve 1 ep sığdırmış bu grubun kadrosu şu şekildedir:

ji-in cho - vocals
    chris siemons - guitars
    frank stumvoll - bass
    s.c. kuschnerus - drums/percussion
  • ayrıca krypteria'nın ocak 2005 yılında çıkardığı ilk albümün ismi. tracklist şu şekildedir:

01 - liberatio
    02 - es wird zeit - trust your heart
    03 - lisette und die krypterianer - gaudium et felicitas
    04 - das versprechen - run to you
    05 - der traum - tonight
    06 - mortok und gula - get the hell out of my way
    07 - erik und melissa - i just drowned in your eyes (part i)
    08 - der ritt des tyrannen - time is running thin
    09 - vrakulus mortok - when the dust begins to settle
    10 - bragu - try
    11 - gulas weg - explora
    12 - renn' um dein leben - attack of the dead at heart
    13 - im angesicht des todes - kiss your life goodbye
    14 - lebewohl - keep believing (part i)
    15 - liberatio
  • koreli bir bayandan ve 3 alman adamdan olusan senfonik metal grubu. 2007'de bloodangel's cry adli albumlerini piyasaya surmuslerdir.
hesabın var mı? giriş yap