• cocoon crash albumu gercekten de inanilmaz guzel olan belcikali iki karde$in kurdugu grup. hele hele god in my bed...
  • (bkz: believe)
  • buyrun soyle de bir kiyak yapayim sizlere:
    "on the 10th anniversary of their first album release, k’s choice celebrates a decade of recording with ”10”, a dvd chronicling their rise to international stardom, and ”10”, a cd featuring the band’s singles, rare tracks, fan favourites and a brand new song destined to become a classic. the dvd includes exclusive behind-the-scenes footage of the band in the recording studio, concert footage, interviews, every k’s choice music video ever produced, a full-length live concert, tv appearances and more.

just a couple of weeks to go and the new k's choice cd and dvd "10" will be available. the official release date is september 29th. both cd and dvd will be released in the following countries: belgium, holland, france, portugal, switzerland, germany, austria, turkey*, israel, sweden, greece and italy."

lan! lan! turkey dedi lan!
  • not an addict, everything for free, cocoon crash, somewhere, believe, busy, almost happy, butterflies instead, not an addict, everything for free en güzel şarkilarindandir bence... {cadi'ya saygilarla}
  • (bkz: not an addict)
  • en son k's choice top 5 vereyim:
    1- song for catherine: in the scent - of the air - in the clothes that people wear - kadin vokallerin en güzellerinden.
    2- not an addict: klasik, bişey demeyeceğim, hatta barry* olsa "oha, daha bariz yapamaz miydin? bari smells like teen spirit deseydin" derdi ama the deeper you stick it in your vein - the deeper the thoughts bölümü süper, girişi de gayet eylenceli, bunsuz olmaz evet.
    3- freestyle: bunu da yeni bulmuştum sanirim onun gazi, ama özellikle nakaratini seviyorum... bir de pek bilinmiyor sanirim, sözlükte bile yok...
    4- what the hell is love: bunu da aruz vezni ile yazilmişçasina kafiyeli olduğu için seviyorum... piyano girişleri de seviyorum ayrica... kadinin sesi güzel demiş miydim?
    5- somewhere: burasi için bayaği aday kaldi aslinda... everything for free güzeldir ama çok dinledim sanirim, believe güzeldir, ama somewhere'i daha seviyorum sanirim... aslında o başında gemi borusu ötmese daha yukarılara bile çıkabilirdi... sanirim, zira ben bir türlü emin olamiyorum... sanirim... (bkz: kararsiz)
  • buffy'de çalan şarkilari virgin state of mind'dir...
  • k harfinin, kafka'nin bay k'sinin yanisira, "kültürbaşkaşey"den geldiği rivayet edilir.
    (bkz: roll)
  • insanlarin huzunlu oldugu zaman dinlemeleri gereken, huznu garip bir ic huzuruna cevirebilen grup. evet ismi once the choice idi, evet yasal nedenlerden dolayi isimlerini degistirmeleri gerekti. onceleri sectikleri k'nin kaynaginin kafka'nin dava*kitabindaki bay k oldugunu, onun yaptigi secimden etkilendiklerini belirtseler de*, sonradan aciklamislardir ki aslinda alfabede choice ile soylendiginde kulaga en iyi geldiginden bu harfi sectiklerini sonradan aciklamislardir, yuregimizi burkmuslardir. ama olsun yine de kalbimizde ayri bir yeri vardir.

edit:
    bettens kardesler biraz da ayri takilalim deyu karar almislardir.
    sarah bettens scream isimli bir album cikarmistir. kardesiyle *woodface isimli bir grup kurmus ve good morning hope isimli bir album yapmistir.
  • yıllar sonra tekrar şarkılarını*** dinlemeye başladığım, yeni birşeyler yapsalar da hüzünle coşsak dediğim grup.
hesabın var mı? giriş yap