şükela:  tümü | bugün
  • genellikle intertoyun kutu oyunlarına**** alternatif oyunlar piyasaya süren bir firma
  • puzzle ve tarot kartları da piyasaya surmustur.
  • gördüğüm en kalitesiz puzzle markası. bir parça birden fazla yere rahatlıkla uyabiliyor. parçalar uyuyor nasıl olsa deyip önemsemediğimizi farzedelim o zaman da şekil bütünlük sağlamıyor. bu durumda puzzle bitince yani bu şartlarda biterse eğer nasıl bir resim ortaya çıkacak bilemiyorum.
    benim bildiğim bir puzzle binlerce parçadan oluşsa bile her bir parça tek bir yere aittir. ya ben yanlış biliyorum ya da bu markada ciddi bir sorun var.
  • iki gün önce aldığım ve bir daha tercih edeceğimi sanmadığım puzzle markası. iki bin parçalık kutunun içi birbirinden ayrılmayan parçalarla dolu. azıcık zorlayayım belki koparırım diyorum yok. falçatayla ayırmaya kalktım ama kesim yeri dahi görünmüyor. en kötüsü ise kutudan çıkan gazete kağıdı kalınlığında puzzle parçaları. onların ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. umarım düşündüğüm gibi değildir.
  • saçma puzzle parçalarının bulunduğu markadır.. ayrıca parça desteği var diye bilerek eksik parça koyduklarını da tahmin etmekteyim.. beğenmedim ayrıca *
  • "eksik parça çıkar mı acaba" korkusu yaşarken, puzzle'ı bitirdiğimde artan parçasıyla bir süreliğine kuşkuya düşürmüş puzzle markası.
  • eksik parça desteği olduğu söylenen ama eksik parçayı bir aydır temin edip yollayamayan puzzle markası. satıcının da neyse ki size cevap vermişler, cevap vermedikleri çok müşteri oldu demesi de ayrı can sıkıcı. cevap geldi de ne oldu, hala parça yok.
  • diğer yerli malı puzzle üreticilerine göre -5 adım önde olan firma.
    parça kalitesi ve resim çözünürlükleri ortanın üstünde.
    bir (bkz: ravensburger) değil ama puzz-keskin color gibi de berbat değil.....
  • iki tane puzzlelarını yaptım bugüne kadar. haliyle söyleyeceklerim istatistiksel değer taşımayacak ama ben yine de bi gelip çok tıtlıdır demek zorundaydım, özellikle de orada burada inanamadığım yorumları gördükten sonra.

puzzle canavarı değilim, hatta bu ortamlarda yeni bile sayılırım. ama puzzleın şöylesini beğenir, böylesine öğürürüm artistliklerinden tabii ki kendimi alıkoyacak da değilim şu an. çok benzer parçalar birden çok yere oturursa ifrit olurum mesela ki çok da insani bi şey bence bu. düşündüm de onun dışında pek atarım yokmuş aslında.

işte 2 tane puzzleı elimden geçti ks games'in. birini 2010 yılında almıştım, birini de bu sene aldım. hiçbirinin bir parçası bile saçma sapan bi yere oturmadı. 2010'da aldığımın çözünürlüğü şahane diyemeyeceğim ama asıl resim o şekilde diye düşünüyorum, kesinlikle sırıtmıyor çünkü. bu sene aldığımın ve halihazırda satışta olanların çözünürlükleri ise on numara, bana çok hitap eden renkleri var. son yaptığıma aşkla bağlandım hatta. ayrıca, içinden yapıştırıcısı çıkıyor ve parçalar gayet iyi kaynıyor birbirine.

buraların pek tıtlısı o bir başka. ks games, ks games! sen çok yaşa.
  • bazı parçaları kutusundan çıktığında yırtık olabilen puzzle markası. kutusunda yırtılmış desen, yırtık parçanın öteki yarısı kutunun içinde yok. eksik parça formunu doldurdum bekliyorum, artık gelmesi bir ay mı sürer görürüz. ayrıca, söylendiği gibi bir parça alakasız bir yere tamamen uyabiliyor. bir daha alacağımı sanmıyorum.

edit: parça hala gelmedi. (21.10.2013)
    edit2: parça hala gelmedi. (20.05.2014)