*

şükela:  tümü | bugün
 • ne zaman sach kestırılmeye gıdılse kapısından aglanarak chıkılannnn bıdaaaa gıtmıcem ıshte denen, sachların kıvırcık olanların duzeltömek fon yangınna maruz kalmayı kabul ettıgı , duz olanların aksı ıchın ıchın pıs kokulu permanant ılachları ıle ıshlem yaptırdıgı, dunyanın en garıp muhabbetlerının dondugun garıp muzıklerın chalındıgı beklenırken ıgrench pıs kataloglardan sach begenen turk kızlarına yakıshan bır mekan
 • kötüdür.. özellikle "sen bana bırak" diyen kafasının dikine gidenlerden uzak durmak gerekir.. bir fön süresinden daha uzun süre kalınamayacak bi yerdir.. bi de manikürcü kızların gelip ka$ların ya da tırnaklarınla ilgili yorum yapmaları çok abuktur.. "ka$larini uzat, düzeltelim".. sana ne lan benim ka$larimdan!? (bkz: fesuphanallah)
 • her giren hatunun kapris yaptığı yer..zavallı insanların çalıştığı yer..ne yapsalar asla mutlu olmayan bi kitleye hizmet vermeye çalışırlar..oturup sadece izlemek gerekir..iğrenç dedikoduların, iğrenç kokoş muabbetlerinin, irenç kaprislerin yapıldığı yerdir..kadın olmakdan nefret edilinilen yerdir
 • oturduğun mekanın kuaförü veya güzellik salonu her zaman çok eğlencelidir,yemek tariflerinden,evlilik,boşanma olaylarına kadar hertürlü kadınsal muhabbetler,dedikodular döner..
  lakin şu şekil konuşan bir kuaför vardır ki,sözlüğe user edesim gelir:
  -oğlum şimdi saçı al fraksiyon yap 5 dakika,sonra emüsyona geçersin
  -dur bekle supresyonu daha sonra yapıcaz..hede hede (bkz: saygılar)
 • her ne kadar "saç kesimi ve bakımı" yapılan mekan adı olsa da artık yurdum da diğer bazı mekanlar için kullanılmaya başlanan bi terim olmuştur; mesela mı: oto kuaförü :)
 • gidersin böööle,önce naapmak istediini sorarlar,kestirmek istiyorum diyince hemen yıkarlar kafanı.sonra kafanda bi havluyla oturturlar seni bişiyin üsüne,sooora herif alır eline makası,o an insanın hayatı kayar zaten...bu herifler saç keserken orgazm olur,feci zevk alırlar kesmekten...hani uçlarından biraz al dersin,bi bakarsın 10 cm saçın gitmiş!!bi de seninle konuşmaya başlar,salakça sorular sorar.en tipik olanları da:kaç yaşındasın,okuyo musun,nerde oturuyosun,hangi okuldasın,en son ne zmn saçını kestirdin..falan filan..bazıları iiice ileri gidip telefonunu ve evinin yerini bile sorar..tabi sonra saç kurutma işlemi olur,herif eline kolum kadar bi makineyi alıp kafanı da yakmak suretiyle başlar,en son bi de fön çekmek için düz saçı olanlara(ben mesela)bile ısrar edilir,hadi biraz üstelerine yap o zmn dediiinde(bazıları sormaz bile fön ister misin diye) saçını çeke çeke ve yakarak bi güzel hallederler..o sırada bissürü kokana kafalarında aluminyum folyalar ve garip şekilli bigudilerle seni tepeden tırnağa inceler,dedikodu yaparlar..hatta fön sırasında herif senle gene konuşmaya yeltenir,ama makine sesinden hiçbişiy duyamazsın..ilk başta ha,ne falan diyip soru anlamaya çalışırsın,ama soora bundan da bıkıp o garip sorulara karşılık sadece kafanı sallarsın hatta geçiştirmek için tabi,evet,öööle falan gbi cevaplar verirsin..bu işkence de bittikten sooora para ödemek için kasaya yönelirsin sana bi güzel para da ödetirler..eve gidip aynada kendini görünce de herife ana avrat küfredip,sinir krizi geçirisin!!!!
 • efemine tavırları yüzünden, yurdum insanının bir kesimi tarafından potansiyel ibne olarak görülen meslek grubu
 • kadın kuaförlerinin hepsi bi hoş olur,yani yumuşak gibi...kim gününün 12 saati karşı cinsle bu kadar haşır neşir olursa bööle olur haliyle..
 • gayet iyi bir moodla gidersin bu yerlere..
  nerden bileceksin ki bütün geceni mahvedeceklerini??
  saçların düzdür,maşa yapsınlar da şöyle değişiklik olsun dersin..
  ve su dalgası istersin..
  ozellikle tembih edersin..
  -bilmemkim abi nolur düğün saçı yapma- diye..
  ama bunlar genellikle kendi bildiklerini yaparlar..
  -tutmaz- der alır sacını lüle lüle yapar..
  düğün sacı olur..
  tabi sen sinir krizlerindesin..birde kaprisli salak kız durumuna dusururler seni..
  ve butun gecen mahvolur..kendini çok fazla hissedersin,saçlar düğün saçı ya! tabi eve gidip biraz düzeltmissindir de..neye yarar ki..
  bazen ağlarsın,birdaha asla gitmicem oraya dersin ama yine de gidersin..onlar yine saçmalar,sinir olursun..
  bu böyle hayatın boyunca gider...
 • ... saç tasarımcısı