• gece tekrarına denk geldiğim yarışma. programda cemil ipekçi’nin saçlısı var lan, muammer diyorlar. ilginç bir yarışma. sunucu gözde güzel kız yalnız.
    programı izlemiyorun ama böyle bir durum olduysa yazacaklarım var.
    bu entryi yazan arkadaş güzel şeylere değinmiş. insanları dış görünüş, yaş gibi şeylerden rahatsız etmek, onlara hakaret etmeye çalışmak hiç doğru değil. 40 yaşına gelmiş bir kadına veya erkeğe böyle baskılar yapılmamalı. eğer rakipsen işinle yarış. elinde doğru düzgün bir becerin veya başarın olmadığı için yaşçılık yapma. unutma , sen de bir gün o yaşa geleceksin ve senin bu sisteme ettiğin katkı seni de vuracak. teyze veya amca olma durumu kötü bir şey değil ama niyetiniz belli. özellikle kadınlara karşı 40 yaşlarına geçtiklerinde yapılan ayrı bir baskı, dışlama, yok etme , aşağılama çabaları var. bu yaşa gelen kadınlara ölü muamelesi yapılıyor

gerçekten de gözde kansu falan ağızlarını açıp bir laf söylemediler mi reyting için? gözde "teyzemiz" ağustos'ta 40 olacak. kendisine de hakaret ediliyor. yıllar önce dekoltesi yüzünden sunuculuk işinden atıldığını söylemiş bir kadınmış gözde kansu , önceden bir yerlerden okumuştum ve o yıllarda orada burada bu konu hakkında , beden ve kıyafet özgürlüğü hakkında demeç veren gözde ablamız keşke o an buna da ses çıkarsaymış. nasıl bir göz yumma nasıl bir samimiyetsizlik nasıl bir rezillik bu? kadına samimiyetsiz diyorlardı da inanmazdım. şimdi inandım ama. nerede senin kadın hakları hassasiyetin be abla? bir daha bu konu hakkında bir olayın olursa ve zırlarsansan orada burada bunları hatırlatacağım ama. bak aynısını kendi başlığına da yazacağım
  • esim izlerken bugunku yayinina denk geldim, spor salonuna giden hatun temali makyaj yapiliyordu. juriler, ozellikle aysegul, "suya dayanikli" demek yerine tum program boyunca "waterproof" diyip durdu, ve -cok zor bir sozcuktur- tamamen yanlis sekilde telafuz ediyorlar. "water" in telafuzuna bizim dilimiz kolay kolay donmez, "votır" diye soylerseniz kimse "su" yu kastettiginizi anlamaz. neyse, telafuzu gectim, turkce karsiligi olan sozcukleri keske turkce kullansak, neden yabanci dildeki karsiligini kullanmakta bu kadar israr ediyorlar ki, cok mu "cool" hissediyorlar acaba bu sekilde!!!
  • bir show tv programı. kendimi eve kapattığım bugünlerde zaman geçirmek için televizyon açayım deyince karşılaştım bu programla. kuaförler saç makyaj yaparken birbirine laf sokuyor, arada kahkahalar atıyorlar falan ama saç, makyaj konusunda hiçbir şey öğrenemiyoruz. sarışın bir kadın göz makyajı yapıyor şu an ama ne sürdüyse artık, modelin gözü yaşardı. programdaki bütün modeller mutsuz ve gitmek istiyor gibi duruyor. sanki psikotik sorunu olan insanlar makyaj malzemeleriyle dolu masalarda biraraya gelmiş ve program ortaya çıkmış.
  • salak saçma bir tv programı, kaos ortamı yaratarak samimiyetsiz şekilde birbirlerine laf sokuyorlar bizim halkımız da bunlara prim veriyor, çok yazık ya.
  • canım sıkıldıkça izliyorum valla ortam kaos gibi resmen tragedya izliyorum.
  • bakın abartmıyorum. yaklaşık 2-3 dakika izledikten sonra 10 puan ıq kaybı yaşadığım bir tür tv programı.

allah kimseyi böyle durumlara düşürmesin.
  • 21 mart 2020 berber ve kuaförlerin kapatılmasından etkilenmemiş program. yeni bölümleri yayınlanmaya devam ediyor.

daha önceden çekilmemişse, acilen durdurulması gerekli...
  • yeni sezonda jüri kadrosuna yapılan anlaşmayla 3 milyon 250 bin lirayla bülent ersoy’un yer alacağı bir televizyon programı. [kaynak: biz10tv/twitter]
  • bu programda yarışmacılar sırf rekabet ve muhtemelen rating için birbirlerinin emeklerine karşı o kadar saygısız ve çirkin eleştiriler yapıyorlar ki ben izlerken utandım. halihazırda medenice tartışmayı, eleştirmeyi ve eleştiri kabul etmeyi pek bilmeyen bi toplum olduğumuzu da düşünürsek, bu tarz cümlelerin sarf edildiği yapımların ulusal yayınla her eve girmesini çok sakıncalı buluyorum.
hesabın var mı? giriş yap