şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bloomberg tv spikeri. bilgi üniversitesi psikoloji bölümünü bitirmiş, ingiltere bournemouth’da uluslararası gazetecilik dalında mastır yapmıştır. beş dil bilmektedir. 2010 yılında bloomberg tv'nin londra temsilciliğini üstlenmiştir.
 • basında "koca dayağı sebebiyle felç oldu" iddiası var bugün kendisi hakkında doğruysa çok geçmiş olsun
 • beş dil bilip gayet iyi bir kariyere sahip olması onu iyi bir insan yapmaya yetmeyebilir belki ama eşinden dayak yemesini haklı kılmaz. (iddialar doğruysa)

  şiddete hayır!
 • bir isim olmasının yanı sıra;

  "...kazım biçer." şeklinde devam etmesinden korktuğum sözdür.
 • hakkında ki darp olayında ilgimi asıl çeken, çocuğunun kendisinden ayrı tutulması ve kocasının kız kardeşinin " kübra çocuğunu görmek istiyorsa ifadesini değiştirsin " beyanatı. eğer olaylar gerçekten kocasınn darp etmesiyse ve sevgili kız kardeşin sözü buysa, buraya laflar hazırladım.

  umarım en kısa zamanda iyileşir.
 • yine bir baska bahtsiz. allah şifa versin.

  al sana maddi gucu yerinde adam. ahhh kezbanlar ne zaman vazgeçeceksiniz maddiyat kültüründen.
 • vicdansız kocası tarafından hayatı elinden alınmış çok güzel spiker. şu an sağ el parmaklarıyla iletişime geçiyormuş ailesiyle. hiç bir şey belli olmaz bu dünyada. umarım en yakın zamanda iyileşir. üç günlükken ayrıldığı bebeğine çabucak kavuşur. o koca olacak adamın allah belasını versin.
  edit: cümle
 • n. b. e. tarafindan darp edilmis kadin. n. b. e. bir erkek. kocasi olmasi onemli degil. erkekler vahsi hayvanlardir. ehlilestirilmelidirler. ehlilestirilmemislerini evde beslemek tehlikelidir. ha pitbull'la ayni odadasin, ha kaplanla, ha timsahla, ha n. b. e. ile. bunlarin kasi var. kasli bunlar. guclu bunlar. darp ederler, vururlar. hayvanlar. hayvan oglu hayvanlar.
 • bir insanın ne kadar tahsilli, işinde ne kadar höyhöyhöy pozisyonda olduğuna bakmıyor bu kadına şiddet.

  devletten beklentim yok, çünkü devletten bir beklentim yok açıkçası. bugün, yarın, ondan sonraki gün duymayacağımız binlerce kübra eken daha olacak türkiye'de. yemeği yaktığı için, geç kaldığı için, kafasını kaldırdığı için, cevap verdiği için dayak yiyecekler ama daha kötüsü erkeklerin zayıflıklarının faturasını da çekecekler.

  evine para getiremeyen, yatakta mutlu olmayan ve mutlu edemeyen bir erkeğin psikopatça davranışlarına maruz kalacaklar yeterince güçlü olamadıkları için.

  başında da belirttim. okumak bile çare değil artık, üstelik en çok sevdiklerimizden darbe yemenin alışkanlık haline geldiği şu dünyada. en basiti "kesin önünü gitsin" demek sanırım ve utanarak söylüyorum ki kadına şiddet uygulayan herkesin sonunun böyle olmasını isteyeceğiz bir zaman sonra. ben yavaş yavaş başladım bile bunu istemeye.
 • artık kadınların örgütlenip kadına şiddet uygulayan erkeklere şiddet uygulamaları gerekmektedir. devletin yaptığı ya da yapacağı hiçbir şeyin olmadığını görüyoruz, biliyoruz, kadınların kendi aralarında çözmeleri gereken bir durum olduğunu düşünüyorum. kocanın kız kardeşi gibi şuursuz kadınların da bir şekilde bilinçlendirilmesi gerekiyor. en kısa zamanda bebeğine kavuşur, iyileşir umarım.