şükela:  tümü | bugün
 • eğer tayyip erdoğan'ın karşısına çıkıp "dün ak dediğinize bugün kara diyorsunuz. ne iş ?" "fetö ile kol kolaydınız şimdi kandırıldık diyorsunuz böyle kandırılma mı olur?" diye sorular yöneltirse muhatap alırım. o güne kadar iktidar ve patronların tasmasını tuttuğu sıradan, basit ve kukla bir gazeteci çakması olarak tarihteki yerini alacak.
 • kübra par (akp tetikçisi): 'bir darbecinin oğlu olmak nasıl bir duygu?'
  ü. özdağ: ...ben babamla gurur duyuyorum hanımefendi!
  kübra par (akp tetikçisi): neden!?

  ümit özdağ'ı pek sevmem. dünya görüşlerimiz de neredeyse yüz seksen derece terstir ama bu nasıl bir terbiyesizliktir. bu havuz medyasında sanıyorum dip denen bir nokta yok. bütün tetikçiler iğrençlikte birbirleriyle yarışıyorlar.
 • tayyip karsisina ciksa sesi icine kaçar ama umit ozdag'a alttan alta cakmaya calisabiliyor. sonra da lafi yiyince neredeyse aglayacak... senin yaptigin gazetecilik mi kiz?
 • programın adını açık ve net koymuş ama konuğu konuşturmamak üzerine bir tarzı var. sorduğu sorunun cevabını almadan, daha ilk birkaç kelimeden sonra sözünü kesiyor.

  ilk önce şaşırdım zaten habertürk'te ümit özdağ'ı konuk olarak görünce. meğer sıkıştırıp itibarsızlaştırmak amacıyla çağırmışlar. ama programı yapan kadın o kadar sabırsız ve beceriksiz ki, gayelerinin ve yöntemlerinin ucuzluğu paçalarından akıyor.

  ablacığım aç mısın, evsiz misin, tehdit altında mısın? bu basitliğin, bu ilkesizliğin bir program adı altında televizyonda yayınlamasını kendine nasıl yakıştırdın?
 • sivri soru soruyorum diyerek saygisizlik yapan kadin. rahatsiz edici mimikler, el kol hareketleri, lakayit tavirlar.
  umit ozdag'a sordugu bel alti sorulara lafi dolandirmadan aldigi net cevaplar beklemedigi cevaplar oldugu icin tekrar ayni sorulari soran ve soz kesen kadin. ilk kez gordum/izledim, ayni tarz sorulari hukumetin caycisina bile soramaz izlenimi uyandirdi bende.

  sordugu sorulari kim hazirladi acaba ?
 • şuan habertürk'te ümit özdağ' ın cümlelerini bitirmesini izin vermeyen, aklınca köşeye sıkıştırmaya çalışan gazeteci.

  -sen fetö'yü dindar mı sanıyorsun kübra hanım?
 • ümit özdağ'ı köşeye sıkıştırıp, tahrik edip, hata yapmaya zorlama görevini almış tetikçi. ümit hoca bunu, beyefendiliğini hiç bozmadan tokatladıkça ben keyiflendim.
 • kuruluş aşamasında olan bir partinin kurucularından birinin(ümit özdağ) yeni kurulacak parti ile ilgili söyleşisinde program boyunca yönlendirici ve çamur atma hedefli tuzak soruları işe yaramayınca ümit özdağ'ı rahmetli babası üstünden vurmaya çalışmıştır. işe yaramaması bir yana, kendini rezil etmiştir. o sorunun soruluş şekli bile bu insanla muhabbeti kesmeye yeter, bu lafı edenle oturup iki cümle muhabbet edilmez. özel hayatta tanıdığım biri olsaydı şu davranışının ardından muhabbeti kesmiş olurdum. kimi davranışlar vardır ki bir tek kişiye karşı işlediğiniz bir fiil olmaktan çıkar, kişiliğinizle ilgili gayet sağlam bilgiler de verir.

  şahsen ben habertürk'teki bu programda kendisinin gazetecilik başarısı diye nitelenebilecek bir sorusunu görmedim. klasik akp propoganda makinasının çarklarından geçmiş hazır sorular eline verilmiş gibi bir intiba bıraktı bende.

  kendisinin mimikleri, el kol hareketleri, konuşma şekli gözönüne alınırsa otopark mafyası olarak daha iyi bir kariyer fırsatı olduğunu düşünüyorum. utanmasa levyeyle dalacaktı.
 • şeref yoksunu yeni yetme çakma gazeteci...

  lan ahlaksız, karşında herseyden once türkiye'nin en değerli profesörlerinden, düşünce adamlarından ve siyasetçilerinden biri var. hocanın sana gösterdiği saygıdan da utanmayacak kadar pişkinsin...

  bu arada insanın soyadından utanması ne acı değil mi? parmakla ilgili anın mı var yoksa?
 • az önce tesadüfen denk geldiğim programında ümit özdağ'a sorular soruyordu. ben ümit özdağ fanı falan değilim, hatta dünya görüş temellerimiz bile benzemez ama ümit hoca'nın sabrına hayran kaldım.

  şimdi bu gazeteciliği muhalif insanları programlarına çıkarttığında hatırlayan dişi hakan çelik, eğer bu soruları aktif iktidar sahiplerinden birine sorabiliyorsa gazetecidir. aksi taktirde boş yapmasın; herkes herkesin ne mal olduğunu bilmektedir zira.