şükela:  tümü | bugün
88 entry daha
  • karşısındaki kişinin sözünü dinlemeyi bilmeyen bu şahıs nasıl oluyor da oldukça izlenen bir haber kanalında program yapabiliyor? bu kanalın yöneticileri şunu bilsin ki özdağ gibi nezaket timsali bir ismi yarın bulamadığınızda ekran önüne çıkardığınız bu saygısız şahıs mülakat yaptığı kimselerden fena laflar yiyecek. tabii tartışma çıksın da reytingimiz artsın diyor olabilirsiniz ancak böyle isimlerle uzun vadede bir şeyler kazanacağınızı zannediyorsanız fena halde yanılıyorsunuz.
  • dozajını ayarlayamadığı ve salak salak el hareketlerinin eşlik ettiği sorularını iktidar mensuplarına da sormasını bekliyorum ama bu beklemenin aptalca olduğunuda biliyorum . belki bu ilk programının gazıyla afalladığını düşünerek hüsnü zan ediyorum kendisine şimdilik. görücez bakalım hızlı bir reisçinin karşısında kendisini
  • "ümit özdağ'a sorduğun gibi başkalarına da sorabilir misin? diyenler geçen haftaki ak partili orhan miroğlu yayınına göz atabilir" demiş twitter'da.

işi gücü bıraktım o programı da baştan sona izledim. program boyunca adama hükümetle görüş ayrılıklarını sormuş, hükümet politikalarının aleyhinde konuşturmaya çalışmış.

ama allah var ümit özdağ'a karşı çok daha nazik. geçen hafta orhan miroğlu'nun sözünü ümit özdağ'ın iki katı kadar kesmiş. adam küfür falan etmeden oradan çıkabildiyse iyi.

yemedik be kübra parmaksızoğlu. partide kendi fikrini söyleyebilen üç beş adamdan birini konuk edip "akp'liyi de sıkıştırdım" edebiyatı yapma. biz de biliyoruz sen de biliyorsun, tayyip erdoğan'a veya tayyip erdoğan'ın çevresindekilere böyle şeyler soramazsın. hadi sordun diyelim cevap alamazsın, cevap alsan da yayınlayamazsın.

sen dalgana bak, çorbayı kaynat.
  • önce o elini bi indir.

konuğu köşeye sıkıştıracağım derken onun sözünün bitmesini beklemeden, aslında onu hiç dinlemeden araya girmeler falan... bu nasıl gazetecilik allah kahretsin. izlerken utandım. ümit özdağ çok sabırlıymış gerçekten.
  • umid ozdag'a karsi sempati beslememi saglamis saygisiz ve laubali kadin. umit ozdag'i gercekten tebrik etmek lazim, oyle parmak sallayarak dalga gecer gibi sozu kesmeler, siritarak laf carpmaya calismalar, adam cok iyi sabretti.

isi gucu biraktim, gecen hafta ak parti milletvekilini konuk ettigi programi da izledim. evet adami sikisirmis ama hukumet politikalari uzerinden degil adamin kurt kimligi uzerinden sikistirmis. yedik mi? tabii ki yemedik.

hukumetten birini karsina cikar, ozellestirmeleri sor, yolsuzluklari sor, feto ile pkk ile el ele yurudukleri yillari sor o zaman turkiye'nin tek cesur gazetecisi derim iste. umit ozdag'i ben de sikistiririm.

ha bir de o parmagi indir, laubali ve saygisiz tavirlarini da birak.
  • yazık diyorum. tavrı, el hareketleri çok basit ve hadsiz. ısrarla karşı tarafı konuşturmayan ve söylenenleri anlamak istemeyen bir gazetecicik.
  • gazeteci olmak varken,taraf olmayı seçmiş. muhtemelen program sonrası sahiplerinin başını okşayacağını umarak bu tahrik edici soruları sormuştur.
  • geçtiğimiz gün programında prof. dr. ümit özdağkonuk eden ve ters köşe sorularıyla christiane amanpour'u anımsatan genç türk gazeteci. kendisinin çok ilginç ve garip bir sunum tarzı var ve izleyenlerin aklında kalmayı başarıyor.

twitter - https://twitter.com/kubrapc
37 entry daha