şükela:  tümü | bugün
 • ümit özdağ röportajı ile ilk defa tanıdığım gazeteci. ilk programı mı başkaları var mı bilmiyorum fakat kendisinde pek sorun görmedim, hatta donanımlı buldum. söz cumhuriyet’i kuran ilk meclis’e geldiğinde ikinci meclis’e atıf yapabilmek için program öncesi ders çalışmak yetmez, birikim gerekir. antipatikliği de programın formatı olarak göründü gözüme, hiç de fena deşmedi, böyle bakınca başarılı buldum kendisini. başka programlarda da tavrı bu ise “olmuş” derim, bir süleyman soylu konuk olsun mesela? çağırdıklarına kullandığı üslup programın formatı desek de çağırdıklarından değil, çağıramadıklarından türk medyasının acziyeti yine ortaya çıkar.

  ideal parti tasarımım, bütün ağır topların*** süleyman servet sazak’ın altında toplanması idi, sağlık olsun.
 • alaycı, terbiyesizce sorular sormayı gazetecilik olarak öğrenmiş kişidir. acilen fakültenin 1. sınıfından tekrar alması gerekiyor. bir parantez de bunu derslerden geçen hocalara gelsin.
  terbiye sınırlarını aşan, beden dilini zerre hakim olamayan bir kadın çıkmış verilen görevi oynamaya çalışmıştır. sözde parti kuruluşu ile ilgili bir röportaj ancak tamamen kişisel sorular ve bel altı vurma çabaları ile geçen bir program olmuştur.
  amacına ulaşamadığını en son sorduğu rezil soruyla belli etti. yukarıda da bir suserın dediği gibi ümit özdağ bu gazetecimsiyi kitap ayrıcı olarak kullanmadıysa efendiliğindendir.
 • en az nagehan alci kadar çiğ, sevilay kadar da sevilmesi imkansiz yeni nesil agresif, hirs kupu televizyon sahsiyeti. cesaret ile edepsizligi, ozguven ile yilisikligi karistiran, elindeki tutam tutam notlara ragmen cahil cuheyla konusup duran trajik ekran karakteri.
 • ümit özdağ abimiz iyidi, hoştu ama biraz fazla centilmendi. ben değilim. mesela o, aptallığını ya da iki yüzlülüğünü yüzüne vurmadı ama ben vururdum.

  (oldu galiba ya *)
 • karşısındaki kişinin sözünü dinlemeyi bilmeyen bu şahıs nasıl oluyor da oldukça izlenen bir haber kanalında program yapabiliyor? bu kanalın yöneticileri şunu bilsin ki özdağ gibi nezaket timsali bir ismi yarın bulamadığınızda ekran önüne çıkardığınız bu saygısız şahıs mülakat yaptığı kimselerden fena laflar yiyecek. tabii tartışma çıksın da reytingimiz artsın diyor olabilirsiniz ancak böyle isimlerle uzun vadede bir şeyler kazanacağınızı zannediyorsanız fena halde yanılıyorsunuz.
 • dozajını ayarlayamadığı ve salak salak el hareketlerinin eşlik ettiği sorularını iktidar mensuplarına da sormasını bekliyorum ama bu beklemenin aptalca olduğunuda biliyorum . belki bu ilk programının gazıyla afalladığını düşünerek hüsnü zan ediyorum kendisine şimdilik. görücez bakalım hızlı bir reisçinin karşısında kendisini
 • "ümit özdağ'a sorduğun gibi başkalarına da sorabilir misin? diyenler geçen haftaki ak partili orhan miroğlu yayınına göz atabilir" demiş twitter'da.

  işi gücü bıraktım o programı da baştan sona izledim. program boyunca adama hükümetle görüş ayrılıklarını sormuş, hükümet politikalarının aleyhinde konuşturmaya çalışmış.

  ama allah var ümit özdağ'a karşı çok daha nazik. geçen hafta orhan miroğlu'nun sözünü ümit özdağ'ın iki katı kadar kesmiş. adam küfür falan etmeden oradan çıkabildiyse iyi.

  yemedik be kübra parmaksızoğlu. partide kendi fikrini söyleyebilen üç beş adamdan birini konuk edip "akp'liyi de sıkıştırdım" edebiyatı yapma. biz de biliyoruz sen de biliyorsun, tayyip erdoğan'a veya tayyip erdoğan'ın çevresindekilere böyle şeyler soramazsın. hadi sordun diyelim cevap alamazsın, cevap alsan da yayınlayamazsın.

  sen dalgana bak, çorbayı kaynat.
 • önce o elini bi indir.

  konuğu köşeye sıkıştıracağım derken onun sözünün bitmesini beklemeden, aslında onu hiç dinlemeden araya girmeler falan... bu nasıl gazetecilik allah kahretsin. izlerken utandım. ümit özdağ çok sabırlıymış gerçekten.
 • umid ozdag'a karsi sempati beslememi saglamis saygisiz ve laubali kadin. umit ozdag'i gercekten tebrik etmek lazim, oyle parmak sallayarak dalga gecer gibi sozu kesmeler, siritarak laf carpmaya calismalar, adam cok iyi sabretti.

  isi gucu biraktim, gecen hafta ak parti milletvekilini konuk ettigi programi da izledim. evet adami sikisirmis ama hukumet politikalari uzerinden degil adamin kurt kimligi uzerinden sikistirmis. yedik mi? tabii ki yemedik.

  hukumetten birini karsina cikar, ozellestirmeleri sor, yolsuzluklari sor, feto ile pkk ile el ele yurudukleri yillari sor o zaman turkiye'nin tek cesur gazetecisi derim iste. umit ozdag'i ben de sikistiririm.

  ha bir de o parmagi indir, laubali ve saygisiz tavirlarini da birak.
 • yazık diyorum. tavrı, el hareketleri çok basit ve hadsiz. ısrarla karşı tarafı konuşturmayan ve söylenenleri anlamak istemeyen bir gazetecicik.