şükela:  tümü | bugün
  • söz konusu programı izleyip son derece açık fikirli, özgürlükçü ve mantıklı bulduğum bayan. olayı olduğu gibi anlatmak ne zamandan beri narsistlik oldu? yolda dandik bir dizinin kıytırık oyuncusuyla bir kelime konuşsa koşa koşa sözlüğe yazacakların, birand`dan övgü+iş almış birine mütevazı ol demesi komik geliyor.
    hazır başlığı açılmışken, aynı programda 15 yaşındaki çocuğa hayran kaldım. onca projeyi, bakanlarla vs görüşmesini geçtim birçok siyasetçiden daha akıcı, mantıklı cümleleri vardı. ismi haktan, soyismini hatırlayamıyorum.
  • bugün ibbm yaptığı konuşmayı böyle arada açıp açıp seyretsin.

belki nasıl göründüğünü ilerde bizim gözümüzden de görür... hani belki.
  • bugünkü ibb belediye meclis toplantısında yaptığı kısa konuşma ile haberdar oldum kendisinden ve araştırinca oldukça parlak bir kariyeri olduğunu öğrendim.

itü mimarlık ve inşaat mühendisliği bölümlerinden çift anadal derecesi ile mezun olmuş. özel fatih fen lisesini de derece(sanırım birincilik) ile bitirmiş.
    ayrıca kanal d'nin ilk başörtülü kadın muhabiri olmuş çok genç yaşta ve daha 19 yaşında iken 32.gun programında yer almış.

kafası iyi çalışan insanların nasıl bu derece partizan olabildiklerine hiç bir zaman anlam veremeyeceğim sanırım.
  • çok yazık. acaba nasıl anne babalar tarafından yetiştirildi de böyle araştırmadan yanlış söz söyleme cüretinde bulunabildi
  • keşke çift anadal yapacağına az tarih okusaymış
  • daha dakka bir gol bir, yalan söylüyor. sonra da gençliği temsil edecekmiş.
    böyle yalan söylerek kendi partisi gençlerini çok güzel temsil eder sadece.
    başka sözüm yok hakim bey.
  • atatürk olmasaydı seçilme hakkını bırak seçme hakkın olmayacaktı suudi arabistanda daha yeni oy kullanılıyor,kadınlar ehliyet alıp tek başına araba kullanabiliyor.atatürk kadınları bu kadar serbest bırakması kübranur uslu gibi kişilerce tepkiyle karşılnıyor neden bize seçilme hakkı verdin neden bizim şahitliğimiz kabul görüyo,neden kocalarımız tek eşli evlilik yapıyor neden bizler araba kullanıyoruz neden her meslek grubunda çalışabiliyoruz atatürk neden bunları bize verdi diye kızıyor aslında kübranur ve diğerleri.çünkü şuan konuştuğu yerde erkekler var islama göre onun namahrem erkeklerle aynı ortamda bulunması yasak ama bunu bile bile atatürkün verdiği haklardan bahsetmiyor.
  • eline verileni okuyacak, kulağına iletileni dillendirecek olan kişidir. kurduğu kuracağı hiç bir cümle kendisine ait değildir, reisinden gelen talimatların dışına çıkamayacak dublajcıdır. daha ilk günden hangi kesimi temsil edeceğinin işaretini vermiştir. ilerleyen günlerde bol bol takiye yapacağı için kucaklayıcı konuşmalarını samimi bulmakta zorlanıyorum... 17 yıldır gördük ne denli kucaklayıcı olduklarını...
  • türkiye cumhuriyeti'nin kurucusunun adını recep tayyip erdoğan olarak telaffuz etmiştir. minnetini de yanlışlıkla ona sunmuştur.