şükela:  tümü | bugün
  • yeni cikan bir ethereum tokeni kendi borsasi var ve kar dagitimi yapiyor. kullanisli ileride hacim arttiginda iyide gelir birakabilecek bir token tarihe not degeri 0.60 dolar.

kucoin gelirlerinin %90'ini (simdilik) kullanicilari ile paylasan bir uzakdogu borsasi. peki nasil oluyor bu dagitim %50 gelirler kucoin shares yani kcs tutanlar arasinda dagitiliyor hatta gelirlerinizi görebileceginiz bir hesap sitesi kurulmus buradan elinizdeki kcs miktarini yazip günlük gelirinize bakabilirsiniz. https://kucoinshares.com/
    bu %50lik oran zamanla kedemeli olarak düsürülecek ilk düsüs 2018 yaz öncesi planlanmis durumda.

geri kalan %40 davet linki üzerinden gelenlerin alim-satimlari davet eden kisiye gidiyor. (yazinin sonuna kendi davet linkimi ekliyorum oradan üye olunca siz birsey kaybetmiyorsunuz sadece borsa daha az kazaniyor merak etmeyin onlarin geliri yeterince iyi arkadaslar :)
    bu %40 su sekilde dagitiliyor;
    1.kademe yani direk sizin davet ettiginiz tayfadan %20
    2.kademe 1. kademedekilerde kendi linkleri üzerinden insanlari davet edebilir onlar 2. kademe oluyor ve orani %12
    3.kademedende %8 aliyorsunuz

e diceksiniz bu adamlar nerden kazaniyor cok iyi kazaniyorlar arakdaslar merak etmeyin su sekilde.
    %10 toplam gelirler zaten 400m dolar günlük hacmi olan kucoinde felaket bir para yapiyor ayrica bu sitenin en büyük geliri kucoin sahiplerinin kar payi alabilmeleri icin kcslerini sitede tutmalari gerekmesi yani poloniexdeki lending sisteminin bir cakmasi diyebiliriz paranizin sitede kalmasi karsiliginda ufak bir gelir aliyorsunuz (sadece kcs tutmadiginizi varsayarak diger coinlerinde site bünyesinde kaldigini düsünürsek) yani adamlarin elinde (sitesinde) korkunc bir birikim öylece bekliyor.
    zaten buyüzdendirki sürekli bi kampanya yapiyorlar suan aktif olarak porsche veriyorlar en yüksek alim satim yapan kisiye.
    bunun disinda gecenlerde karnaval diye bir etkinlik yaptilar ve ben oradan 200dolar degerinde bedava token elde ettim.

site dex yani merkezsiz diye geciyor whitepaperinda ama reddit ve bitcointalk'daki tartismalarda sitenin dex olmadigini iddia edenlerde var, acikcasi bu beni ilgilendirmiyor nice dex'lerde hacklenmekten kurtulamadi.
    kucoinin serverlerinin bir kismi japonyada bir kismi hong kong'da, ayrica ekibi cok ilgili herhangi bir sorunda hemen dönüs sagliyor, hedefleri ilk 3. exchange arasina girmek. yeni proje ekipleri ile anlasarak coinleri ilk önce kendi exchangelerinde listeliyorlar. kcs'nin degeri daha cok artacaktir. alip tutmakta fayda var.

https://www.kucoin.com/#/?r=e2zi0y
  • yeni çıkmıştır. gelecek vaat eden bir ethereum tokenidir.

diğerlerinden farkı, kucoin'den her gün elde edilen kârın %50'sini o günün gece yarısında, kucoin sahiplerine bölüştürüyor olmasıdır. ayrıca %40'ını ise, kucoin'i tavsiye edenlere bölüştürmektedir. geriye kalan %10'luk kısmı kendine ayırmaktadır.

bu özelliklere bakılınca ileride değerlenmesi muhtemel görünmektedir. buradan kaydolursanız bana da faydası olur, "yok, sana katkı sağlamak istemiyorum" derseniz aynı üyeliği şuradan da yapabilirsiniz.
  • iddialı gelen yeni kripto borsası. kendi token'i de mevcut ve işlem gelirlerinden doğan karın %90'ını kullanıcılarıyla paylaşacak. ven gibi gelecek vaat eden coin'leri bünyesinde alıp satabiliyorsunuz.

%90 kar dağıtımını da açayım;

%40, diğer üyeleri kendi referanslı linkleriyle üye yapanlara gidecek.

%50, token bulunduranlara dağıtılacak, ki bu token'in adı da kucoin shares (kcs)

kar dağıtımı şeması

güvendiğim bir isimden geleceğinin parlak olduğunun söylenmesi üzerine kucoin'e ilgim doğdu ve hem kucoin shares'ın değer olarak artışı, hem de kar dağıtımı ile cazip bir yatırım olduğuna dair inancım var.

bir göz atmanızı öneririm.

bana bonus kazandıracak referanslı link

ham link
  • hakkında yazılmış bir türkçe yazıya buradan bakabilirsiniz.
  • benim fikrimi hayata geçirmiş amcalar. tebrik ederiz. dedikleri gibiyse iş yapar. tüm komisyonu borsa kazanmasın diyenler için refli link

edit: neredeyse ilk açıldığı gün girip biraz dolanmıştım, binance'ın üyelik alımını doldurmasından sonra kucoin şenlenecek. şimdiden bir çok coin x2-x3 yapmaya başladı, market hacmi kısa sürede 2 katına yaklaştı bu arkadaşlar. sorusu olan yeşillendirebilir.
  • herkesin para kazanma uğruna link vererek kendi üzerinden reklamını yaptığı, gelecek vaat eden kripto borsası. benim gibi elalemin sikiyle gerdeğe girmem modunda iseniz , yapmanız gereken şey sadece www.kucoin.com adresini ziyaret edip üye olmak.
  • kısaca kucoin.com üzerinden üye olabileceğiniz bir borsa daha. kazancını paylaşacağını duyuran ve bunun üzerine ağını kuran bir platform. bekleyip göreceğiz. haydin el ele.
  • red pulse, asch, neblio gibi coinleri ethereum ya da bitcoin ile alabileceğiniz yeni borsa. yukarıda zaten yazılmış, kazancının bir kısmını yatırımcılarla paylaşıyor, kendi tokeni olan kcs tutanlara günlük bonus veriyor falan filan. üye olmanız durumunda güvenlik için mutlaka authenticator'u aktif etmeniz gerekiyor. zaten site de bunu aktif etmeden para göndermenize izin vermiyor. yeni olmasından dolayı işlem hacmi düşük. hacminin artması durumunda kullanışlı hale gelebilir. piyasa fiyatından almak istemezseniz şu anda küçük bir al-sat için talimatınız uzun bir süre bekleyebiliyor.
  • kripto-para ve finans piyasasına ponçik politikası ve ponçik web sitesi ile yavaştan giriş yapan crypto currency .

(bkz: ponçik)
  • nedir, ne değildir, ne getirir, riskleri nelerdir, diyenler için detaylı bir yazı:

https://medium.com/…nli-gelir-sağlamak-7de4b23fa468