şükela:  tümü | bugün
 • kısaltması kcs olan, kucoin borsası tarafından kullanılan alım satımlarda / transferde indirim almanıza olanak sağlayan bir coin.
  ayrıca elinde bulundurduğunuz miktarda borsanın günlük ettiği kardan pay almanıza olanak sağlayan bir token. yani elinizde xx birim kadar bulundurduğunuz takdirde borsanın günlük ettiği kardan xx adet alırsınız.
  kucoin ve daha detaylı anlatım:
  (bkz: #72964594)
 • şu linkte detaylı açıklaması gayet güzel. kısaca binance'in düzenli çıkan ve yatırımcısını oldukça fazla güldüren bnb'sinin küçük kardeşi. kucoin daha yeni sayılabileceği için yolun çok başından buraya giriş ve kcs alışı gayet mantıklı oluyor. e durduk yerden para kazanmak da cabası.
  şu anda oldukça az bir kar bıraksa da kcs önümüzdeki sene çok net bir şekilde x5'i cebinden çıkarır diye düşünüyorum.

  kcs'nin borsasının, yani kucoin borsasındaki bounty0x, dbc ve qlc ye de bakmanızı öneririm. fikir almak isteyen olursa bi mesaj bıraksa yeter. seve seve anlatırım.

  e tabiki referanssız olmaz.

  binance için.
  kucoin için.
 • an itibariyle kripto para piyasasında 7.50 dolar ile merdivenleri hızla tırmanarak 44. sıraya yükselmiş, kısaltması kcs olan altcoin.

  daha iki gün önce 3 dolar, dün 5 dolardan işlem görüyordu. uygun bir fiyattan yakaladım ve 10 doları rahat geçeceğini düşünüyorum. çünkü yukarıda arkadaşın anlattığı gibi binance borsasının tanınmasıyla çabucak değerlenen bnc'vari bir yol çizmekte. bu kuco shares de kucoin.com adlı hong kong borsasına ait. yani satış alanı kısıtlı. kucoin borsası günden güne tanındıkça-ki tanınacağını düşünüyorum- kcs de değerlenecektir.

  kcs tutulan her gün için bonus vermesi de güzel bir olay. yukarıdaki paragrafta kucoin borsasının referanslı linkini paylaştım. soru olursa yardımcı olurum.
 • bir kac hafta once koydugum 700 lirayi 6500 liraya cevirmis olan kriptopara.
 • kucoin borsası sayesinde hızla popülerleşen coin.
  ilginç olan nokta da tam burası. bu borsayı kullanan herkes az da olsa alıyor bundan. borsa yükselirse bu daha başlangıç gibi duruyor.
 • ocak ayındaki 20 dolarlık tepe noktasından, 2 dolarlara kadar dramatik bir performans sergileyen şey!