şükela:  tümü | bugün
  • urfa sen ne iğrenç bir şehirmişsin urfa'da yaşayanlar siz ne aşağılık yaratıklarsınız böyle aklım almıyor. şanlı unvanı alınsa yeridir sizden.
  • meanwhile in urfa. eyy urfalılar
    peygamber yakmış insanlarsınız. onca peygamber sizi adam edememiş, daha da iflah olmazsınız.
  • urfa'da, bir otobüs içerisinde tek başına olan küçücük bir çocuğun başına gelen hadise.
    şehir ve bölge olarak değerlendirmek yerine, ülke bazında bakıyorum bu duruma.
    ne oldu abi insanlara? havasına, suyuna bir şey mi katıyorlar da bu kadar vicdansız hale geliyorlar.

özellikle son 2-3 yıldır olanlar mide bulandırıcı seviyede. belki daha önceleri de oluyordu ama ya çok azdı ya da bilinmiyordu.

cidden noluyor olum, ne yaşıyor, ne düşünüyor bu insanlar.
  • urfa'da yer alan bu "muavin" kavramı bitirilmeli artık dedirten olay.
    yeter yahu yeter.
    o muavinlerin milletin karısına, kızına, çocuğuna nasıl ahlaksızca davrandığını okuyorum her yerden.
    sene olmuş 2018. ne muavini? kaldır şu özel halk otobüslerini, al hepsini belediyeye. bak bakalım oluyor mu böyle bir şey!
    umarım şanlıurfa belediyesi bir an önce bu durumu çözüme kavuşturur. yüreklere su serper.
  • türkiyeden başlayarak doğuya gittikçe kültür ne kadar da iğrençleşiyor. amk dolmuşta çalan müzikten bile insan tiksiniyor ki bir de bu görüntüler. bir de bunlar görünen şeyler. bunun görünmeyen yerlerde olanları var ki neler oluyor düşünmek bile istemiyorum. bana gelip de kimse doğu kültürü falan filan gazel okumasın doğu kültürü (buna kültür denirse tabii) büyük şehirlerde varoş kültürünün temelini atmış. varoş kültürü de ortada. arabeskinin de varoşunun da doğu kültürünün(?) de...
  • kafa kesen tiplerden daha canidir
  • urfa allaha küsmüş bence.