• urfa'da, bir otobüs içerisinde tek başına olan küçücük bir çocuğun başına gelen hadise.
    şehir ve bölge olarak değerlendirmek yerine, ülke bazında bakıyorum bu duruma.
    ne oldu abi insanlara? havasına, suyuna bir şey mi katıyorlar da bu kadar vicdansız hale geliyorlar.

özellikle son 2-3 yıldır olanlar mide bulandırıcı seviyede. belki daha önceleri de oluyordu ama ya çok azdı ya da bilinmiyordu.

cidden noluyor olum, ne yaşıyor, ne düşünüyor bu insanlar.
  • türkiyeden başlayarak doğuya gittikçe kültür ne kadar da iğrençleşiyor. amk dolmuşta çalan müzikten bile insan tiksiniyor ki bir de bu görüntüler. bir de bunlar görünen şeyler. bunun görünmeyen yerlerde olanları var ki neler oluyor düşünmek bile istemiyorum. bana gelip de kimse doğu kültürü falan filan gazel okumasın doğu kültürü (buna kültür denirse tabii) büyük şehirlerde varoş kültürünün temelini atmış. varoş kültürü de ortada. arabeskinin de varoşunun da doğu kültürünün(?) de...
  • urfa zaten adam olmaz onu biliyoruz da, ülke genelinde hayvanlara ve çocuklara bir düşmanlık var, yazıklar olsun, bunlardan birini bir gün elime geçirip öldüresiye dövmeyi gerçekten çok istiyorum.

tanım: insanlığın bir kere daha ölmesi.
hesabın var mı? giriş yap