• köpekler, özünde kurttur.

teke tek de devirebileceklerini düşündükleri kadın ve çocuklara saldırır. sürü halinde ise hiç düşünmeden saldırır.

sen birşey yapmazsan köpek saldırmaz diye birşey yoktur. köpek küçükken kırmızı pantolonlu manyağın biri köpeği dövmüştür, canını yakmıştır. sen kırmızı pantolon giyerken önünden geçersin, hayvanın travması depreşir...

çaaat...

sonra fellik fellik kuduz aşısı ararsın.

köpekler durduk yere saldırır. kırsalda zaman geçiren yürüyüşçüler, bisikletçiler, kuşgözlemciler, kelebekçiler, sahada çalışan arkeologlar köpeklerin durduk yere saldırabileceğini bilir ve yanlarında doggo diye bir alet taşır. bu, biz insanların duyamayacağı, ama köpeklerin rahatlıkla duyabileceği bir frekansta köpekler için oldukça irrite edici bir ses çıkarır ve böylelikle size saldırma ihtimali olan köpekler sizlerden uzaklaşır.

gel de bunları pembe götlü köpek tapınıcı liboşlara anlat.
  • burada bile köpekleri savunanın taaa 7 ceddini sikeyim.

baaaağzı kahpelerin onay vereceği görüntüler.
  • köpek saldırmıyormuş... köpek saldırmasa bile o travmayı yaşayan çocuğun psikolojisini ve ileride oluşabilecek hayvan ( veya köpek) nefretini düşünebiliyor musun?

ekleme: aşağıdaki dangozlardan birinin dediğine göre: üzerine koşarak gelen bir köpeğe 5-6 yaşındaki çocuğun sevgiyle yaklaşması gerektiği anne-babaları tarafından anlatılmalıymışmış. evet sayın itperest hatta çocuklarımıza öyle bir eğitim vermeliyiz ki üzerlerine koşarak gelen tanımadığı bir sokak köpeği olduğunda kollarını açarak karşılamalı. evet çünkü 6 yaşındaki çocuk seninle aynı zeka ve mantık seviyesine sahip olduğu için köpeğin onunla oynamak istediğini anlayacak veya saldırırsa da bunu anlayışla-olgunlukla karşılayacaktır, çünkü bilmeli ki diğer insanlar o köpeğe tekme atmıştır.
  • ya kardeşim sen evinde beslediğin, beraber anılarınızın olduğu hayvanı istediğin kadar sev, onu koru kolla laf ettirme yalnız sürü halinde sokaklarda dolaşan bu mahluklar kendini güçlü hissettiklerinde saldiriyorlar işte.
    buna bir çözüm bulunsun istiyoruz, yok insan daha tehlikeli falan gibi mavralarla kimseyi aldatamazsiniz, goruntuler belli amk daha ne.
  • sokaklarda terör estiren köpek sürüleri istememek de suç oldu. hayvan severim, evimde iki kedim var, sokakta bulduğumu besler tedavi ettiririm ama 50 kiloluk kocaman 5-6 köpeğin bu şekilde saldırdığı bir çocuk bir daha iflah olmaz abi. tüm bu gibi hayvanlarin toplanıp kısırlaştırılması şart.
  • bunu savunan insan harbiden orospu çocuğudur. zoofili misiniz, köpeklere aşık mı oluyorsunuz bu ne köpek aşkı amk? ulan hayvanın da suçu yok, doğası gereğini yapıyor. ruh hastaları onu da kabul etmiyor. köpeği aziz gibi görüyorlar amk. çocukken yaz tatillerinde köye giderdik. köyler arası yolda köpek saldırısına uğradım, yaylaya çıkarken kangal saldırısından son anlarda ağaca çıkarak kurtuldum. çoban yetişmese, ağaca çıkamasam parçalardı belki de. bunlar yine de travma oluşturmadı bende. içimde hayvan nefreti/korkusu yok. gayet rasyonel düşünüyorum. insanların olduğu yerde köpek olmaz amk. isteseler yetişkin bir insanı rahatlıkla öldürecek, bilinçsiz, içgüdüleriyle hareket eden bir canlı. isteyen evinde, bahçesinde beslesin. ulan nasıl bir travmanız var, bu ne köpek aşkı. daha köpekler saldırmadan olacakları bildiğim için içim sızladı çocuğa. ruh hastaları köpeğe direndiği için çocuğu suçlayacaklar neredeyse.
  • kesin çocuk bir şey yapmıştırcılar birazdan damlar.

bana hiç köpek saldırmıyor, niye saldırmıyor diye de sorarlar bir de.

bu sokak köpeği meselesi, bu köpek teröristi tayfaya rağmen çözüme eriştirilmeli artık.

köpek sahiplenenlere "köpek sahiplendirme kimliği" oluşturulmalı, köpeğin deri altına manyetik kimlik yerleştirilmeli, ülke çapında sistem oluşturulmalı, terk edilen köpek tespit edilerek sahibine ağır cezalar verilmeli.

sokak köpeklerine yönelik "boş rüzgar" yapanlar, özel barınaklar oluşturmalı, sağa sola fetva saçıp saldıracağına bu yavruları sahiplendirecek pr çalışmalarına girişilmeli...

ama bizim millette sadece rüzgar, sadece atar...
    -e gel tut ucundan bir şey yap.
    +yok kanka almiyim...
    -e sus o zaman sikik ağızlı.
    + olmaz kanka bağırıcam...

bağır amın oğlu bağır, günün birinde evladını kıtır kıtır yesinler, göreceğim senin de köpek sevgini.
  • hayatında herhangi bir hayvan kendilerine saldırmadığı için bir hayvanın 'durup dururken' saldırmayacağını sanır ve bunu savunur bazıları. tek taraflı baktığınız şeylere deli oluyorum..

edit: imla
  • köpektaparlar tanımını bende kabul ediyorum geçen gün mahalledeki köpekleri kısırlaştırmak için belediyeye başvuru yaptık. bu köpektaparlar nasıl kısırlaştırırsınız ortalığı velveleye verdi. köpeklerin kısırlaştırılmasına karşı olanlar "kocam döver de sever de" tipleri var ya, bunlar öyle yellozlar.

1 tane kısırlaştırılmamış alfa köpek yüzünden oradaki tüm köpekler suçlu durumda.
  • itperestler suçu çocuga atabilir. o saatte orda ne işi varmış diyebilirler
hesabın var mı? giriş yap