şükela:  tümü | bugün
 • bilgi editi: olay videoyu çeken adamın videoyu yanlışlıkla şirket hattına atması, videoya ulaşan kişinin vicdanen rahat edemeyince polise gitmesi sonucu ortaya çıkmış arkadaşlar yani, yapan kişiler falan bulundu ama ülkemizin sorunu zaten yargılanmada sürecinde başladığı için adalete en çok bu noktada ihtiyaç var. tepki bence şimdi verilmeli. olay yeri de kayseri.

  haber linki

  bir yeni yıla da düşünceler içinde başlamama neden olan, annesi olduğu düşünülen sapık ruh hastası.

  bu ülkede normal bir insan yok mu? bu nasıl bir ev? arkada alkışlayanlar kimler? hiç mi normal insan yok orda? küçük yavrunun bi an önce bunlar alınması lazım, babası zannettiğim kişi gelmiş hadi aslanım diyor, anası zaten sapığın önce gideni.

  edit: annesi olup olmadığını ben de bilmiyorum, twitter gönderisi bu şekilde olduğu için entryde o şekilde yazdım ama suserların yorumlarının da olabilme ihtimali çok yüksek.

  rica ediyorum çocuk sırf erkek çocuğu diye salak salak yorumlar yapmayı, espiri kasmayı bırakın. başlığı zaten “çocuk” olduğu için bu şekilde açtım. kız ya da erkek olmasının bir önemi yok.

  edit 2: arkadaşlar her başlıkta neden feminist avındasınız ve böyle bir olayı bile umursamadan amacınız bunun üstünden kadınlara sataşmak? başlığı açan kişi yani ben zaten kadınım bir yıl sonra sessiz kalmamak için ilk defa sözlüğe gelip yazdım sırf bu çocuk için bir şeyler yapmak adına, başlığa yazanların bir çoğu ve favlayanlar da kadın zaten. sizi kim kadınların böyle olaylara sessiz kaldığına ikna etti? eğer videodaki kadın denildiği gibi escort vs. ise demek oluyor ki erkek çocuklarını sırf erkeklik yüceltmesi için istismar ettiren kişi çocuğun öz babası, yani yine erkek, başlıkta yerinde olmak isterdim yazanlar yine erkek. olayın çekildiği nokta feministler? mal mısınız? çocuk sağlığı ve istismarı dünyadaki her görüşten ve ideolojiden üstündür. ne kadını ne erkeği? saçmalayı kesin artık.
 • anne baba olma ehliyeti denen uygulama cidden gelmeli artık. bu ne rezillik aq. belki çok tepki çekmeyecektir...

  ama bir sorum daha var bu hareketi çocuğa yapan anne değil de baba olsaydı ?
 • annesi bile olsa bunun ismi çocuk istismarıdır.

  yazık gerçekten, böyle bir ailede yetişen çocuğa çok üzüldüm. resmen hayata 3-0 yenik başlamış şanssız çocuk.
 • (bkz: çocuk tacizi)nin farklı boyutu. inşallah kim oldukları bulunur ve gerekli cezaları alırlar.
 • apaçık cinsel istismardır.
 • küçük çocuğu istismar eden kadın. resmen istismar etmiş, hapse girmesi lazım
 • çocuğun bunların elinden hemen alnıması gerekir. çocuğu taciz ediyorlar. baba da orda çocuğu yapması için zorluyor. hem anne hem babanın cinsel sapkınlıkları var gibi.
 • içinde 250 tane cinsel istismardır yazan entry girilerek lanetlenmelidir.
  lanetlendi de.
 • kadın muhtemelen babasının sevgilisi. alkol alınmış, kafalar güzel. adam oğlunu da kendi gibi aklı sıra çapkın yetiştirmek adına böyle ahlaksızca bir şeyi normal bulmuş. ancak oğluna bira içirilmesi günah tabi, ona izin vermiyor. muhtemelen baba oğluna, televizyonda ya da yolda, orda, burda gördüğü kız çocuklarını ya da kadınları gösterip "hangisini sana alayım" da diyordur. kadının, erkeğin zevkleri uğruna kullanılabilecek bir mal olduğunu düşünen ve bunu oğluna da öğreten bir babanın ve etrafında buna gülen insanların olduğu mide bulandırıcı video. uzun zamandır insanlıktan bu kadar iğrenmemiştim. açmayın.

  edit: ne çok mağdur erkek varmış, yemin ederim mesaj kutum ağlama duvarına döndü.

  siz kadının yaptığını savunuyorsunuz diyenlerden tutun videodaki adamı savunanlara kadar bir çok dönüş aldım. çünkü suç bireyselmiş, öpen de kadınmış. he canım he, at murattır yeşillik de ottur. vay anasını ya, bu adamı haklı bulanlar, videosunu görmediğimiz neler yaşıyor bu ülkede kim bilir.

  halbuki kadının yaptığının ahlaksızca olduğunu yazmıştım. o kadar cinsiyetçi bakıyorsunuz ki olaylara, yanlışa yanlış demeye korkuyorsunuz. çıkın bi dolaşın, azıcık beyninize oksijen gitsin. sonra savunduğunuz kişinin nasıl biri olduğunu tekrar düşünün. hadi bakayım.
 • aile içi çocuk istismarıdir. anında ilgili bakanlığın devreye girip bu çocuğu bu sapıkların elinden kurtarması gerekir.