• mahallede top oynamış, ağaçlardan erik koparmış türk çocuğuna desen siktir ordan der. yemez yani.
  • seni çingenelerden aldık da demiştir bu kişi kardeşine.****
  • adı geçen küçük kardeş benim.
    ulan büyük çocuklar, ulan ortancalar alayınızın amk.
  • bunu yapmayan büyük kardeşlere pek normal bakmıyorum ya. kardeşini sen evlatlıksın diye kandırmayan insan baya sıkıcı insandır. madem o kadar sene erken doğdun ondan bu gibi durumlarda böyle ayrıcalıkların olsun.
    ben daha kötüsünü yapmıştım. herkes seni evlatlık aldık, çöpten bulduk vs demiş orada noktalamış olayı. ben seni camiden bulduk, benim bir kardeşim daha var o geri dönünce seni tekrar aldığımız yere bırakacaz demiştim. bir de 4 yaşında falandı yavrum ya, düşününce insan bir üzülüyor.
  • bu yalana inanan kucuk kardesin uvey sandigi anne babasina mektup yazmasi ve gercegi ogrenen anne babanin ablayi azarlamasiyla sonuclanabilir.
  • (bkz: bir türk klasiği) yapmayan yoktur
  • her büyük kardeşin sadistçe eğlencelerinden yalnızca biri. ağlayıp anneye şikayete gittiğinde tamam şaka şaka değilsin denilerek sakinleştirilir.
  • "seni marketten aldık, sütün yanında hediyeydin" diyeni görmüş olduğum için bu versiyonunu daha insani bulduğum piçlik.
  • "seni çingenelerden aldık" versiyonunun allah belasını verebilir mi acaba?
  • genellikle kardeşini kıskanan abiler veya ablalar tarafından söylenir. benim ablam bana böyle bir şey hiç demediği halde ben aileme kan testi yaptırma talebinde bulunmuştum. kabul etmediler ama yine de benim içimde en ufak bir şüphe yok. tabi içinde şüphe yoksa niye kan testi yaptırmak istedin, diyebilirsiniz. bilimi severim, o yüzden.
hesabın var mı? giriş yap