322 entry daha
  • küçük memeler daha estetiktir, daha samimidir.

biri aşağıdakileri yazmış, kesinlikle tam aksini düşünüyorum:

--- spoiler ---

buyuk meme daima haklılık unsurudur.
    buyuk meme x3 sevap points ile sizi göklere taşır. (sahibini)
    buyuk meme kucuk memeye ne yazık ki her ortamda malzeme olur.
    buyuk meme fedakarken, kucuk meme iligi kemigi somurur.
    kucuk meme zevzeklik, buyuk meme ohohohohh
    buyuk meme ile istediğini alır, kucuk meme buna da alınır.
    kucuk meme lafta kalır.
    kucuk meme cirkefliktir.
    kucuk meme alınganlıktir.
    buyuk meme ile dekolte vermek, içteki sanat arzusunu disari vurmak demektir, diledigin oranda şık bir eylem ile sanatinin değerini kendin ayarlayabilirsin.
    kucuk meme zaten bu konuda default olarak haddini bilir.
    buyyk memeye el atarsın, yeaah, ohohoh yess, gibi efektler gelir.
    kucuk meme hayal kırıklığının yansımasıdır.
    buyuk meme sahibi sık sık kendileri ile(memeleri) iletişim kurar. daha samimidir.
    büyüklerin isimleri vardır.
    küçükler dis kapının mandalıdir.
    kucuk meme oyunludur.
    buyuk meme evcimedir.
    kucuk meme fırsatçıdır.
    buyuk memenin arşivi geniştir.
    kucuk meme sag elini yukarı kaldırıp atarli, göndermeli nispet şarkılarına el sallar.
    buyuk meme default olarak mutludur. mutluluktur.
    kucuk meme ise memnuniyetsizdir. memnuniyetsizliktir.
    buyuk meme her an icin hazırdır.
    kucuk memeye ölme esegim ölme.

--- spoiler ---

ust edit: bu konuda cok tepki aldim. "kadinin tek olayi meme, o da kucuk mu olsun yani?" diyenler var. buyuk memeli arkadaşlar dikkat, kadını memeden ibaret gorenler var. bogulacaksınız bir gün o devlerin arasında. gelen tepkilerden yeniden anladim ki küçük memeleri sevmekle kalmayıp, sevmeyenleri de sevmiyorum :)
  • ikisine de sahip uzun süreli ilişkim de (+6ay) oldu..

büyük olan 75ddd idi. (bu büyük göğüsleri ile ünlü bir model vardı. onunla aynı ölçü. ondan bi tik daha zayıf ama.)
    küçük olan ölçüsünü bilmiyorum..

büyük
    avantajları:
    -alttan tutup hafif salladığınızda ya da birleştirdiğiniz de çok güzel oluyor. eğlenceli.
    -ilişki sırasında çok hareketliler sırt üzeri bile izleme keyfi var.
    -gece birinin üzerine yatıp diğerini avuçlayıp uyumak var
    -doggy sırasında yanda aynalı dolap varsa çok keyifli.
    -sarılınca çükünüz de kalkıyor (dezavantajı şu, romantik demiyorlar çükün kalkınca)
    -yandan elinle sarıp yurürken eline de hafiften geliyor. hoppidik hoppidik.. zevkli bence

dezavantajları
    -terliyor
    -lezzetli olmayabiliyor haliyle.
    -dikkat çekiyor
    -güzel sütyen olmuyor.
    -çoğunlukla sütyenle görüyorsunuz

küçük
    avantajları
    -hoşunuza gidiyorsa karşı taraf açısından daha değerli oluyor.
    -bence hafif mıncıklanacak kadarsa yeterli.
    -meme ucu daha ön planda
    -efenim kışın genelde sütyen giymeden çıkıyorlar. haliyle yandan sarılıp yürürken çok keyifli oluyor. ikimiz de eğleniyorduk. zevk değil bak eğlence
    -bir sürü güzel sütyen var.. bikini var.. mayo var..
    -olana değer vermek olmayana inanmak gibi.. 2.si daha değerli.

dezavantajları
    -yok

farklar:
    büyüğün dezavantajları vardır. küçüğün yok avantajı az olmasına rağmen dezavantajı yoktur.
  • kadın dediğin büyük memeli olur. ancak gizli gaylik alıp yürüdüğünden erkek vücutlu kadınlara rağbet arttı.

edit: espri amaçlı yazılmış olsa da samimiyetlerine inandığım iki kadın suserı üzmüşüm. özür diliyorum.
  • ilgili farklar, paris hilton ile sophia loren tarafından net biçimde açıklanmıştır;

@
    @
  • fetişçi kesim için büyüğü küçüğü fark etmiyor. küçüğünün seveni de çok, büyüğünün seveni de. ama büyük meme iyidir, göze hitap eder, arzuyu tetikler. e sırt ağrısına da katlanıverin birazcık kızlar.
  • küçük meme rahatlık, kolaylık, dilediğini giyebilme özgürlüğü, ciddiye alınma konusunda avantaj sağlayan bir unsurken büyük meme, acı, sırt boyun ağrısı, koşarken, yürürken, nefes dahi alırken sorun yaratan bir rezalettir.

küçük memeli kadın istediği kadar dekolte verip elit görünebilirken büyük memeli kadın dekolte giymediği halde enginlere sığmayan memeleri yüzünden teşirci, ucuz bir görüntü verebilir.

edit: d cup bir kadından flash tv tadında bir entry
  • bence incecik kadında büyük meme, şişkoloş kadında ise küçük meme enfestir. zıtların birliği ya da memelerin çekiciliğinin göreceliliği açısından veya transandental memenin erkek aklını oynatması babından.
  • sütyen içinde durduğu zaman kesinlikle büyük olan daha etkileyici görünür. sıkıntı şurdaki eğer o sütyen çıktıktan sonra abartı bir sarkma durumu varsa, işte o zaman keşke küçük olsaydı da böyle bir görüntüyle karşılaşmasaydım dersin
  • link vermeden anlatmaya çalışan arkadaşlar entry girmezse mutlu olurum.
  • kucuk meme estetik oldugu kadar vucutta ter yapmaz. buyuk meme ic camasiri ile desteklenmedigi surece estetik degildir ve gun boyunca meme altlarinda ter yapar. kucuk memeden kastim, ergen kizlar gibi memeleri olanlar degil, hatta cogu erkek gibi duruyor afadersiniz.
832 entry daha
hesabın var mı? giriş yap