şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle versusumuza sunta memeli feministler ve onun amansız yardakçısı meriçler davetli değildir, lütfen karşılaşmayı dışarıya kurduğumuz büyük lcd ekrandan sessizce izleyin sadece.

http://hizliresim.com/nla7ng

leydiz iz cendılmınz büyük geceye hepiniz hoşgeldiniz! sarı köşede meriçlerin rüyası, meme olmamasına rağmen dekolte ısrarı yüzünden şaşkınlık yaratan, genellikle asi ve de hırçın, özgüvenini neye borçlu olduğu muallak sunta memeee!

-yuuuuuuuhhh yuuuuuhhhh

evet sakin olalım o da bir insan sonuçta seyirciler. ve karşınızda kırmızı köşede erkeklerin rüyası, yürüdüğünde hayatı slow motion'a geçiren, anlık kalp spazmları yaratan, eski de olsa unutulmayanlara adını altın harflerle yazdıran, yaşama sebebi, sunta memelerin çekemediği, kadın dendi mi akla gelen, zihinde yaratılan kadın figürünün modeli büyük memeli kadın!!!

- ooooooo wuuuuıuuu ıslıkkk ıslıııkkk!

ennd dı winıııır big tits!

not: pomçik yenge biliyorsun salı günleri zorti abi hesabı bana veriyor. kızma sakın ona. ben kuzen ;)
  • ben çok takılmam. götü güzel ve çıkık olsun da.
  • akla şu anı getiren kıyaslamadır.
  • büyük memenin büyük derdi olur.
  • şunu görünce kıyas yapmayı bırakmaktır.
  • şunu görünce kıyas yapmayı bırakmaktır.
  • ikisi de bi inek memesi değildir bence. şu an nesquik içiyorum, libido sıfır.
  • büyük memeli olan kalem tutar, küçük memeli tutamaz.
  • genellikle küçük meme kadınların, büyük meme erkeklerin tercihidir.

büyük meme kadında bel ve boyun ağrılarına hatta postur bozukluğuna sebep olabilir. yer çekimine karşı koyamayan memelerdeki pişik probleminden bahsetmiyorum bile.