şükela:  tümü | bugün
  • hiç kafanıza takmayın. çevreye aldırmayın. kafaya takılacak bi şey olsaydı ben takardım. bende hiç yok lan. ahahaha.
    yapısal olarak parçalandım.
  • sizden hoşlananlar var emin olun. fındık kadar ceviz kadar herhangi bir kuruyemiş büyüklüğünde olsada memeleriniz kalçalarınız güzelse yatmak istemeyen adam gaydir.
  • silikon yaptırmayın. küçük meme gayet güzel bir şey bence. ilerde sarkmayacak falan. çok şanslısınız.
  • sütyen takmayın ya da sporcu sütyeni denilenlerden takın. ciddiyim ve erkek değilim, lezbiyen de değilim arada memenize az bir bakabilirim ama o kadar, valla rahat edersiniz, o tas gibi şeyleri kullanmayın hanım kardeşlerim.
  • herkesin bir alıcısı vardır dert etmeyin.
  • mutlaka silikon taktırın, am çakılmış tahta gibi dolanmayın ortalıkta zira hiç çekici değil.
  • mutlaka silikon taktırın, tas çakılmış tahta gibi dolanın ortalıkta. çekici görünmek mikkemmel bir şey.
  • sokaktan bir kedi alıp besleyin... küçük meme ile alakası yok insan olmakla alakası var, yani önce insan olun laaan.
  • siyah sütyen üzerine şeffaf ya da açık renk ışık geçiren tişört giyip dolaşmasınlar, elyaf dolgu çok belli oluyo.
  • sütyensiz olarak dar askılı giyin fena seksi olur.