şükela:  tümü | bugün
  • hep küçük memelilerde görüyorum derin dekolteyi. büyük memeli hatunlar sanki bunlarla aralarında anlaşmışlar da derin dekolteyi siz giyin gerisini bize bırakın demişler gibi geliyor bana.

meme olmayınca dekolteyi derin derin giymek de dünyanın en kolay en konforlu işi oluyor galiba. yanılıyorsam yeşillendirin kızlar*

ulan şöyle dolgun memeleri olup da derin dekolte giymiş bir cinsi latif görmeyeli epey oldu. bakın bu bir dramdır. biz erkekler ki memeyi gördüğümüzde 5 yaşındaki halimize geri dönüyoruz ansızın. aklımız başımızdan gidiyor. anlayın işte biz böyleyiz. neden bizi memelerinizden mahrum bırakıp limondan hallice olanların dekoltelerinde teselliyle başbaşa bırakıyorsunuz. aklınıza başınıza devşirin kızlar. ayıp denen bir şey var.
  • ben ki meme aşığı, ilk gördüğü zaman heyecandan cift görüyorum sanmış bir insan olarak dogru bulduğum önerme.

fakat bu durum üzerine uzun uzun konusulabilir.
  • olmayan şeyin nesini göstermeye çalışırlar hiç anlamam.

ortada bir şey olsa gam yemiycem. tahta gibi zaten sırt mı yoksa göğüs mü ayırt edebilene tebrikler djsjsj
  • buralar çok değerlenip imar geçmeden, bir dönüm entry arsası da siz alın
  • mide bulandırıcı bir harekettir. hele o kemikleri filan görünür şit.

(bkz: kucuk memeli bayanlara duyulan acima hissi)
  • hayatı boyunca spor yapmadığı halde dar t shirt giyen hemcinsimle ölümüne kapışır. olm tamam memesi olmayan kadın o dekolteyi giymesin de, o göbeklerle dar t shirt de pek olmuyor yani.
  • öncelikle kadının kendi zevkidir ne eleştirebilirim ne dalga geçebilirim. küçük memeli kadın ve dekolte deyince aklıma paris'ciğimin şu pozu gelir.
  • dolgulu sütyen çıktıktan sonra yaşayacağınız üzüntüyü düşünün... işte sizi bu dertten kurtaran, ulvi bir harekettir. az kıymet bilin.

peşin edit: tahta memeli
  • nasıl ki uslu çocuklar şirinleri görebilir, aynı şekilde çekici olan adamlar da meme görebilir. çünkü şirinler uslu çocuklara görünürken, memeler de çekici adamlara gösterilir.

bu kadın dediğimiz varlık, kime neyi ne zaman göstereceğini iyi bilir.

sen hiç görmedin mi canım göğüs dekoltesi? eh, o tipsizliğinle 31 kariyerinde sana başarılar o zaman.