şükela:  tümü | bugün
 • memenin fizyolojik boyutuna nazaran memeyi takkeye hangi açıyla oturtmasını bilen kadındır.

  maharet b ölçüdeki bir memeyi d ölçülü gibi gösterebilmektir. nitekim sağlam bir teen, babe ya da mılf olmanın yolları bu aşamalardan geçer.

  belirtileri; bir arizona kertenkelesi icin cok onemli bir rituel olup hedefin profesyonelligine gore 90, 180 ve 270 derece gibi acilarla tavaf edebilmeleridir.

  hormanların dibe vurduğu lise çağlarımda 31'lerimin tutkulu rüyası ahu'yu görmek için giderdim ben okula. o dönemlerde ahu ismi öyle sexy bir isimdi ki dalgayı bile kıpraştırmaya yeterliydi. okulu asla asmazdım, kaçmazdım, hastalanmazdım ve rapor almazdım. ailem benimle gurur duyardı. bana okulu, okumayı sevdiren merhum bir hocam değil sarisin mavi gözlü lise 1'e yeni gelmis ahu idi. bilirsiniz o zamanlar porno filmler falan yoktu. ulaşılmazı zor dergiler vardı. o zamanlar 31 bile zordu lan. böyle bir yoklukta ahu'nun füze gibi memelerini görmek için her tenefüs ellerim ceplerimde onu görmeye giderdim. ahu yukarda betimlediğim tanıma uyan şahıstı. bu konuda babe ve mılf arasında kalmış bir ablasından tavsiyeler aldığı aşikardı. sütyenin memelerle dansı ya da sütyeni meme ile buluşturan hatun, daha nasıl anlatılır ki amsnsskim liseli olan bilir işte. o zamanlar öyle sikinin keyfine gömleğinin düğmelerini açamazdın. ama nalet ossun ahu öyle bir hatunduki o konuda bile sıradışıydı. müdür defalarca kızım sikecem belanı kapat o düğmeleri diye uyarılarda bulunsa da ahu kimseyi siklemezdi. dedim ya ahu. ahu işte aq. sağolsun artık o kadar samimi olmuştuk ki memelerine bakarken yakalanmak umrumda olmuyordu. olmaya devam etseydi şuanda şaşı kervanına ben de katılmıştım. ne bakıyorsun aq falan da demiyordu. ahunun aynı zamanda sert bir mizacı vardı ama beni sevmişti. yanında ereksiyonlu terler koktuğumu fark etmiş olacak ki dikkatini çekmeyi başarmıştım ve nasıl olduysa abilerimiz ablalarımız da devreye girdi ve sevgili olabildik. ilk zamanlar sevgilime laf etmeyin sikerimli konuşmaları çok yapsam da ahu'nun yollu olduğunu kısa bir süre sonra anlamıştım. nitekim bir yaz akşamı bunu tenhada sıkıştırdım. o yaşıma kadar 31 hayallerimin vazgeçilmezi o göğüslerle tanışıp el sıkışacaktık sonunda. ben ısrarla tanışmak için el uzatsam da bu ahu buna izin vermiyordu. yaaa'ahuu sen bakir misin dedim yok dedi aşkım ne ayaksın demeye kalmadan kader anı gelmişti. sonunda karşı karşıya kalmıştık dın dın dın dın dın dım o ne aahhu avradını sikeyimm. benim göğüslerim daha büyük aq. sütyenin bedenden ayrılışı ile memeler adeta yok oldu. bu füze değil olsa olsa borajetin eski uçakları atr72-500 falan olurdu. o anda kandırıldığımı ve uğruna döktüğüm bütün 31 spermlerini boşuna akıttığımı hissettim.
  hanımlar lütfen bunu yapmayınız erkeklerin duygularıyla oynamayınız. bizler özünde çok masum insanlarız.
 • bütün hüneri sütyenin kopçası açılıncaya kadardır.
 • bu bir sektör yahu.
  (bkz: wonderbra)
 • ya destekli sütyen kullanıyordur ya da büyük sütyen takmıştır sektör de türlü türlü hile mevcut.
 • dostum bu düpedüz dolandırıcılık.
 • tek kelime ingilizce bilmeden ingilizce mulakatli ise kabul edilebilir.
 • işin sırrı kadında değil, destekli sütyeni icad edendedir
  kadın sadece parasını verip alır

  bir de v yaka giydi mi, ağzımıza girer memeler..
 • 3 push up nimetlerinden faydalanmış kadındır. olmayanı var ediyorlar resmen