şükela:  tümü | bugün soru sor
  • evet, bir gerçeği açıklıyorum. yıllardır küçük penisli erkeklere eksik hissettirdiniz ancak bu gerçekte büyük bir sorun değil. aslında küçük penisin yalnızca erkekler arasında sorun olması da denebilir buna. kadınlar genelde daha heybetli penis -fetişi olanlar dışında- aramazlar. küçük penisin kadınlara gerekli tatmini sağlamadığı safsatası büyük penise sahip ancak bunun dışında pek de bir meziyete sahip olmayan erkeklerin yarattığı bir algıdır. ve bu genelde kadınların sorun ettiği bir şey değildir, büyük penise ve aşağılık kompleksine sahip sevgililerine de iyi hissetsinler diye "he he" deyip geçerler.

büyük penis bizim ilk kriterimiz değil ve hatta çoğu zaman kriterlerimiz arasına girmiyor. bir erkeğin erojen bölgelerimizi bilmesi, vücudumuzu tanımaya çalışması ve orgazmımız için çabalaması bizim için daha önemli.

- benim yarrağım ne büyük dee mii ehi ehi. canın yanıyor dee miii? hee?? dee mii??
    - (yine başladı yeeaa) evet yiğidim, evet sevgilim... mmmhh (zevk alıyormuş gibi yap)

bir kadın olarak söylüyorum, biraz daha et bizim için önem arz etmiyor.
  • entry arası gizlenilmiş detayı kaçırmayın beyler, kadınlar hep kendileri için çabalayan erkekleri seçiyor *

donu çıkarana kadar olayı tatlıya bağlayın *
  • derdi büyük pipisi küçük adamın dramı başlıklı konu.
  • büyük penis her zaman dert kendimden biliyorum. kumaş, kot veya eşofman rahat rahat giymek bizde isterdik ama olmuyo maalesef.
  • turkiyede kucuk penis olmadigi icin sorun olmamasi, herkeste en az 25 cm cunku
  • bir adet 23 cmlik roketatar sahibi olduğum için çok da ilgilenmediğim problemdir.
  • gerçekte de hayalde de sorun olan bir mevzuyla alakalı yüreklere su serpmek adına ortaya atılan iddia.

penis denen uzvun alıcı tarafında bulunanlar olarak, küçük penisin ilk birkaç sefer (cidden ilk ama, her küçük penisli ile ilk birkaç sefer değil) dışında ciddi tatsızlık olduğunu biliyoruz. bizi kandıramazsınız.
  • ne uzunu ne kısası,içinde çok kalanı...
    süreye oynayın gençler
  • öhöm ayıptır söylemesi 20 cm lik bir dostunuz varsa ve kalınsa kök tarafına doğru, hanımefendiler kafanızı sikercesine kızıyorlar sevişme esnasında. ben bu durumdan çok muzdaribim. az soksam ritmi tutturamıyorum kafam karışıyor. arada kalmış durumdayım. yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.