• caktirmadan dokunun ele birsey gelmiyorsa kucuktur.
  • burayı okuyan meraklı kadınlar varsa diye yazıyorum; fiziksel olarak herhangi bir uzuvdan penis boyunu tahmin etmek mümkün değildir.

bir yazarın bahsettiği gibi işaret ve yüzük parmağı oranı ana rahminde androjene maruz kalma miktarını bildirir ancak androjen hormonlarının yüksek oluşu ile penis boyunun hiçbir ilgisi yoktur.

eğer böyle olsaydı, saç dökülmesinin etmenlerinden birisi olan yüksek androjene göre kel erkeklerin hepsi devasa penisli ya da saçları gür olan tüm erkeklerin mikro penisli olması gerekirdi.

penis boyu biyolojik olarak herhangi bir şeye bağlı değildir çünkü evrimsel olarak büyük penisin hiçbir şeye katkısı yoktur, mesela daha iyi üremezsiniz ya da hamile bırakma ihtimaliniz daha fazla artmaz.

dolayısıyla penis boyu tamamen bir şans meselesidir ve açıp görene kadar da başka bir fiziksel veriyle boyunu tahmin edemezsiniz. 2 metre boyunda bir insanın 13 cm penisi olabileceği gibi 1.70 birinin 25 cm penisi olabilir.

bu durum erkek için bir şans meselesi olduğu kadar siz hanımlar için de yatağa girene kadar bir şans meselesidir.
  • aslında güzel başlık. hiç olmazsa çoğu kadının da "aynı şeyden" bahsettiği gerçeğini ortaya net şekilde koyuyor. gerçi ben şimdiye kadar hiçbir hemcinsimle partneri hakkında derinlik ya da genişlik konuşmadım ya da darlık bolluk muhabbeti olmadı ama sonuçta doğum için esneklik şart. sanırım her konuda bu kadar esnek olabilme becerisi de önemli bir meziyet. bana tuhaf gelen de şu; dişiler kendi aralarında penisten bahsediyorlar, erkekler kendi aralarında penisten bahsediyorlar, bir araya gelince ya da gelmeden önce penis düşünülüyor, ama konunun neandertal sürüsü zekasına ait tarafı sadece erkek cinsine yıkılıyor. madem konuşulan konu birebir aynı neden kaba ? ya da madem kaba neden konuşuyoruz ? ya artık herkes bi düşürse şunu ağzından da iki sevgili arasında olan biten o arada kalsa. zaten bilim insanları yeterince uğraşıyorlar bu konuda, siz de anca google da aratıp onların makalelerindekilerden satış yapıyorsunuz. bari yediğiniz herzeleri kendinize saklayın da ne mall of turkiye olduğunuz ortaya çıkmasın. ha şimdi kalkar birisi rencide etme hevesine kapılır, edite gerek kalmasın; yerel ya da global niceliklere göre biyolojik, psikolojik, genetik, sosyolojik ve "istatistiksel" olarak sorunum yok.
  • olmayan yöntemlerdir. küçük pipiyi görmeden fark edemezsiniz. gördükten sonra fark edemeyenleriniz de olacaktır hatta. olsun.
  • bir şeyin “çok” olması.

çok kas, çok saç, çok kılık kıyafet, çok laf. bu böyle gidiyor. bir nevi tavuskuşu efekti. etkiyi başka yere çekmek gerek tabii.
  • çok para olmasından anlaşılmıyor galiba.
  • çok havlaması.
  • küçük memeli kadını fark etme yöntemleriyle aynıdır. açıp gösterecek.
  • sorun söyleriz yahu niye fark etmek için uğraşıyorsunuz* doğuştan gelen bir şey sonuçta bu. çalışarak olacak bir şeydi de biz mi çalışmadık. hiç.
hesabın var mı? giriş yap