şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kadıköydeki aşrı tatlı ve başarılı tiyatro salonudur. tarz olarak cesur şeyler denemekten korkmaz. alternatif bir topluluktur, alternatif kafalar ve mükemmel oyunculuk. izleyeni yalnızcs izleyici yapmazlar, hatta oyunun içine sokarşar, yeri geldiğinde yedi farklı oyun izletirler br sahnede, yeri geldiğinde kuklalarla msal anlatırşar, yeri geldiğinde "ben anlamadım" diye bıraktırırlar. ama yüzünde bir gülümseme ve aklında onlarca soruyla bırakırlar. gidiniz, bir de kendiniz görünüz!
  edit: bu sıralar faust'un sözsüz bir yorumunu zekice ve başarıyla yapmaktadılar. ayrıca romeo ve juliet'i oynamaktadırlar, izlemek henüz kısmet olmadı ama.
 • othello'yu çok başarılı, farklı bir şekilde sahnelemiş tiyatro. ilk defa gittim ve atmosferi, tarzları etkileyici. izleyiniz, takip ediniz.
 • dün akşam oidipus adlı oyunu izledim. oidipus'u farklı bir anlatım ile sundular. bazı yerlerini oyun sırasında anlamayabilirsiniz, size tavsiyem oidipus hakkında biraz araştırma yapıp öyle oyunu izlemeniz. o zaman taşlar daha yerli yerine oturur.

  sahne çok küçük ve mütevazi, çalışanları çok kibarlar. ayrıca kedisi muhsin'e burdan selamlarımı söylemek isterim. onun misafirperverliği çok farklı.

  othello'yu izledikten sonra tekrar editleyeceğim.
 • küçük salon yeni sezon oyunları ile adından sıkça söz ettireceğe benziyor. karamazov kardeşler, otomatik portakal ve angina pektoris yeni sezonda izleyici ile buluşacak.
 • takip edilesi programa sahip tiyatro. farklı anlatımıyla otomatik portakalı da başarılı şekilde sahnelemiş. othello zaten çok güzeldi lakin faust'u kaçırmışız. emeklerinin karşılığını alıyorlardır umarım.
 • oyunlarını kaçıran için büyük kayıp. cesur ve düşündürücü konulara değinen kadiköy'ün en özel tiyatrosu diyebilirim. sezonun ilk oyunu otomatik portakalla başladım, okuyanlar bilir. 3 adamın sürükleyici hikayesi, görülmeye değer. geçenlerde de -9- isimli bir oyunlarını izledim. yeni performansları. 6 oda 6 oyuncu 6 seyirci. ilk odada masada yatan kadın hareketsiz, çevresinde dönen sohbetle başlayan seans. ve kadının oyunu başlatmasıyla geçilen diğer odalar. her kapı yeni bir gerilim, içimizde ister istemez bir heyecan peki şimdi ne olacak soruları, belli belirsiz gülümsemeler, şaşırmalar.

  kötülük diye bir şey var mı yoksa kötülük iyilikten yoksun olmak mı?

  odalar tek tek geçilir ve son olarak ''gadap'' kapısı. etkisinden hala kurtulamadım. hala soru işaretlerim var ve tekrar gitmeyi düşünüyorum. siz de bir yoklayın derim.